Aké novinky pribudli na Netflix v posledných dňoch? Pozrite sa na najlepšie filmy, aké služba ponúka!

Pozrite sa, aké filmové novinky pribudli na Netflix a inšpirujte sa naším výberom najnovších titulov, ktoré si môžete pozrieť.

Netflix filmy
Zdroj: Netflix, úprava Vosveteit.sk

Populárna služba Netflix nám pravidelne prináša viaceré filmové a seriálové novinky, ktoré častokrát oslovia veľké množstvo predplatiteľov služby. Aj nás oslovili niektoré filmy, ktoré počas posledných dní na túto službu pribudli a zhrnutie toho najlepšieho si teraz prinesieme v našom zhrnutí noviniek. Vo výbere nájdeme už aj vianočné tituly, ktoré postupne do Netflixu prichádzajú, no aj dokument podľa skutočnej udalosti či mysteriózna kriminálka. A ak aj vy neviete, čo by ste si najradšej pozreli, inšpirujte sa naším výberom toho najlepšieho, čo aktuálne Netflix ponúka.

Christmas With You

Prvým filmom bude klasická vianočná komédia s nádychom romantiky. V hlavnej úlohe sa nám objaví popová hviezda, ktorá pred Vianocami potrebuje načerpať inspiráciu a tiež naviazať kontakt s fanúšikmi. Keď sa však stretne s jednou zo svojich fanúšičiek, spozná aj jej otca. Preskočí medzi nimi iskra a vianočná idylka môže začať. Najnovšia filmová novinka, ktorú uviedol Netflix, so sebou prináša vianočnú atmosféru, ktorú dopĺňa oddychová nálada filmu.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

I Am Vanessa Guillen

Netflix okrem jednoduchšieho žánru prináša aj dokumentárne tituly. Jedným z nich je aj I Am Vanessa Guillen, ktorý sa zaoberá vraždou mladej ženy. Vanessa Guillen bola dvadsaťročnou ženou, ktorú našli zavraždenú na základni americkej armády. Rodina Vanessy sa rozhodla zabojovať za spravedlivosť a jej príbeh si teraz môžete pozrieť v zaujímavom dokumentárnom filme od Netflixu.

The Swimmers

Populárna služba Netflix nám tentokrát priniesla aj film, ktorý sa venuje príbehu dvoch mladých sestier zo Sýrie. Tieto dve ženy majú jeden sen, dotiahnuť to na olympijské hry v plávaní a všetkým ukázať, aké dobré v skutočnosti sú. Odhodlanie ich na tieto olympijské hry v Riu dostanú a ich poslanie je následne jediné – vyhrať túto súťaž a získať zlato. Dokážu to však ženy, ktoré utiekli z vojnou zničenej krajiny? Odpoveď zistíte v tejto športovej dráme z dielne Netflixu.

Who’s A Good Boy?

Na Netflix pribudla aj teenagerská komédia z Mexika, ktorá sa venuje dospievaniu mladého Chemu. Chema je typický mladý chlapec, ktorý je tak trochu smoliar. Za cieľ si však dá, že do maturity zbalí svoju krásnu spolužiačku, do ktorej je tajne zaľúbený. Ako táto komédia dopadne, si zrejme viete prezradiť. Ak však hľadáte ľahší žáner, pri ktorom sa odreagujete a možno si aj precvičíte španielčinu, môžete skúsiť aj tento film.

The Lost Patient

Téma mysterióznych krimifilmov je stále populárna, čomu svedčí aj titul The Lost Patient. Tento francúzsky film, ktorý Netflix ponúka vo svojej ponuke, nás vtrhne do života muža, ktorý stratil svoju pamäť. Nepamätá si nič z noci, kedy zabili celú jeho rodinu a on jediný prežil. Za pomoci svojho psychiatra sa však snaží zistiť, čo sa vlastne stalo. Nebude to však také jednoduché po tom, čo sa prebudil z kómy.

The Noel Diary

Posledný film, ktorý si predstavíme, je novinka s názvom The Noel Diary. Ako už názov filmu napovedá, prináša nám opäť vianočnú atmosféru. V hlavnej úlohe vidíme spisovateľa, ktorý sa počas vypratávania domu zoznámi so ženou hľadajúcou svojou biologickú matku. Pri prechádzaní starého denníku môžu odhaliť všetko, čo žena hľadá. Prinesie im však do života aj lásku? Najnovší vianočný film, ktorý sa nachádza v službe Netflix, je na vrchole trendov a veríme, že zláka aj vás.

Videli ste už niektorú novinku z tohto zoznamu? A plánujete si niektorý film pozrieť? Podeľte sa s nami v komentároch!

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre