Akčná kamera GoPro Hero za 55 eur? Číňania to s výpredajom myslia naozaj vážne

Zdroj: youtube.com

Zimná sezóny je za rohom a prípravy na lyžovačky pomaly vrcholia. Ešte ale stále nemáte akčnú kameru, s ktorou by ste dokázali zachytiť tie Vaše najlepšie zážitky a momenty z lyžovačky? Nechcete ale zbytočne vyhadzovať stovky eur za akčnú kameru, ktorú použijete párkrát za rok? V tom prípade je akčná kamera GoPro HERO stvorená presne pre Vás. Ponúka tú najvyššiu kvalitu, vynikajúce technické parametre a momentálne je dostupná za menej ako 55 eur.

Akčnú kameru GoPro Hero v neuveriteľnej zľave nájdeš tu

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Zdieľajte svoje zážitky s Vašou rodinou a priateľmi

Zdroj: tomtop.com

S akčnou kamerou GoPro HERO môžete jednoducho zachytiť tie najlepšie zážitky a zdieľať ich so svojimi priateľmi a rodinou. Kamery GoPro patria medzi svetovú špičku a medzi ne patrí určite aj kamera GoPro HERO. Táto kamera prišla na svet pred 2 rokmi, aby spoločnosť vyplnila dieru na trhu a ponúkla dostupnú kameru pre bežných ľudí, ktorí nechcú míňať stovky eur na kameru, ktorú využijú párkrát za rok. Čo ale táto kamera dokáže?

Kamera GoPro HERO dokáže natáčať videá v rozlíšení 1080p, takže Full HD na postačujúcich 30/25 FPS. Pokiaľ by ste chceli o niečo hladšie zábery, môžete siahnuť po rozlíšení 720p, čiže HD, s ktorým si kamera hravo poradí pri 60/50 FPS. Výhodou tejto kamery je aj vytváranie kvalitných statických fotografií s rozlíšením 5MPx s frekvenciou 5 obrázkov za sekundu. Ďalšou výhodou je aj zaujímavá možnosť nahrávania v SuperView režime, vďaka ktorému sa do záberu zmestí všetko pred vami, nad vami a dokonca aj všetko po stranách.

Zdroj: tomtop.com

Samozrejme, súčasťou balenia je aj ochranný kryt, sada nástavcov na prilepenie, kábel a dva typy držiakov. Nezabúdajte na to, že ochranný obal kamery je vodotesný až do 40m a vďaka tomu sa stáva vynikajúcim adeptom na natáčanie záberov pod vodou na letných dovolenkách.

Zdroj: tomtop.com

Cenovka tejto kamery je momentálne na úrovni 59,41 eur, no pri objednávaní nezabudnite na prihodenie kódu AJGOPR, vďaka ktorému sa cenovka zníži na neuveriteľných 54,25 eur.

Akčnú kameru GoPro Hero za neodolateľnú cenu nájdeš tu

Zdroj: vlastný

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre