SpravodajstvoXiaomi

Ak vlastníte jeden z týchto Xiaomi smartfónov, tak na nadstavbu MIUI 12.5 Enhanced zabudnite

Aktualizáciu s nadstavbou MIUI 12.5 Enhanced nedostane niekoľko populárnych modelov telefónov. Pôjde však o staršie zariadenia, píše známa komunita XIAOMIUI.

Len niekoľko dní dozadu sme zdieľali zoznam smartfónov, ktoré sú na rade s aktualizáciou MIUI 12.5 Enhanced Edition. Na zozname bolo celkovo 25 zariadení. Na zozname boli ako drahšie modely smartfónov, tak i tie cenovo dostupnejšie. Ak sledujete tému okolo spoločnosti Xiaomi, tak určite viete, že tieto zoznamy sú vo veľkej miere „živými“, avšak našťastie, vo väčšine prípadov na zoznam skôr pribúdajú nové zariadenia, ako odbúdajú. Preto mnoho fanúšikov spoločnosti, ktorí na zozname nenašli svoje zariadenie, tak dúfalo, že sa tam neskôr objaví.

Najnovšie, známa Xiaomi komunita XIOMIUI zverejnila malý zoznam smartfónov, ktoré aktualizáciu už nedostanú.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Tieto smartfóny nadstavbu MIUI 12.5 Enhanced Edition nedostanú

Ako sme už vyššie napísali, tak viacero smartfónov aktualizáciu s nadstavbou MIUI 12.5 Enhanced Edition nedostane a to aj napriek tomu, že ide o populárne modely telefónov. Pre používateľov to znamená, že zostanú bez funkcií, ako je napríklad „Atomic memory“, funkcia ktorá je schopnou optimalizovať výkon zariadenia, či funkciu „Liquid Storage“, čo je funkcia, ktorá si dala za cieľ predĺžiť životnosť smartfónov, najmä aby zostali dlhšiu dobu svižnejšie, ako keď ste si zariadenia kúpili. Tých funkcií je samozrejme viac.

Prejdime však k publikovanému zoznamu smartfónov, ktoré nebudú aktualizované. Ak informuje XIAOMIUI komunita, tak pôjde o nasledovne modely telefónov:

  • Redmi 7,
  • Redmi Y3,
  • Redmi Note 7,
  • Redmi Note 7s,
  • Redmi Note 7 Pro,
  • Mi A3,
  • Redmi 7A.

Okrem iného sa hovorí o tom, že zoznam smartfónov vyššie bude doplnený i o telefóny Xiaomi Mi 9 Lite a CC9. V závere však treba dodať, že vo všetkých prípadoch ide o staršie modely telefónov a preto nie je prekvapením, že ostanú na ocot. Na druhej strane, ide o nesmierne populárne zariadenia, škoda.

Vlastníte jeden z modelov telefón vyššie? Dajte nám vedieť nižšie v komentároch.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close