Windows

50% používateľov má vo svojom PC poslednú veľkú aktualizáciu Windows 10 April. Patríte medzi nich aj vy?

Windows 10 April aktualizácia alebo v našich končinách známa skôr ako „Jarná aktualizácia“ nájdeme podľa najnovšieho reportu spoločnosti AdDuplex vo viac ako 50% počítačoch.

Ako býva už zvykom tak spoločnosť Microsoft veľké aktualizácie distribuuje vo viacerých vlnách pričom obdobie dosiahnutia takto veľkého počtu používateľov býva častokrát oveľa dlhšie ako 1 mesiac od uvoľnenia aktualizácie. Znamená to, že stále viac a viac používateľov aktívne vyhľadáva aktualizácie. Pre porovnanie, Windows 10 Creators Update aktualizácii, ktorá je veľkostne porovnateľná s aktuálnou Jarnou aktualizáciou trvalo zhruba 3 mesiace kým zasiahla rovnaký počet používateľov.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Aktualizácia Windows 10 April update je dostupná pre používateľov Windowsu 10 od 30. apríla, ktorí ju mohli od tohto dátumu manuálne vyvolať. Microsoft ju následne s niekoľko dňovým oneskorením začal postupne uvoľňovať aj pre používateľov, ktorí ju cielene nevyhľadali.

Ak ešte nemáte aktualizáciu stiahnutú vo svojom PC a chceli by ste ju mať, tak choďte do Nastavení PC > Aktualizácie > a vyhľadajte najnovšiu aktualizáciu.

Zdroj: AdDuplex via WindowsLatest.com, úvodný obrázok: vlastný

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close