Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

3D tlačiareň TWO TREES BLUER PLUS – veľkosť tlače až 300 x 300 x 400 mm za cenu bežnej skladačky

Zrejme najpopulárnejšiu 3D tlačiareň od spoločnosti TWO TREES aktuálne kúpiš už za 339,99 eur s bezplatným doručením z nemeckého skladu

3D tlačiarne sú už zopár rokov skvelou zábavkou pre milovníkov stavebníc, skladačiek, či moderných technológií. Táto „zábavka“ bola dlhé roky naozaj drahou záležitosťou, no príchod veľkej konkurencie na trh zrazil cenovku aj kvalitných výrobcov na historické minimá. Podobná situácia momentálne nastala u overeného kvalitného výrobcu TWO TREES, ktorý svoj aktuálne najpopulárnejší model BLUER PLUS ponúka za historicky najnižšiu cenu na úrovni omnoho menších a menej kvalitných tlačiarní. Na e-shope Cafago.com ju totižto momentálne zoženieš už za 339,99 eur s bezplatným expresným doručením z nemeckého skladu. Pre zrazenie ceny však musíte uplatniť zľavový kupón „CCLUS“.

3D tlačiareň TWO TREES BLUER PLUS za 339,99 eur nájdete na Cafago.com

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

3D tlačiareň TWO TREES BLUER PLUS je momentálne najlogickejšou voľbou

Základom tlačiarne TWO TREES BLUER PLUS je stabilná konštrukcia z plechu, ktorá zabezpečuje dlhú trvácnosť a vysokú stabilitu aj pri časovo náročnej tlači. Samotná tlačiareň je vďaka využitiu plechu mimoriadne ľahká oproti svojim konkurentom. 

two trees bluer plus titlny
Zdroj: Cafago

Výrobca aj v tomto prípade siahol po výbornej a kvalitnej základnej doske MKS ROBIN NANO V1.2. Ďalšou zásadnou novinkou je aj 4,3-palcová farebná obrazovka s dotykovým ovládaním. Tá umožňuje rýchle nastavenie a intuitívne ovládanie tlače a samotnej tlačiarne. 

Mimoriadne vysoká kvalita tlače vďaka novému motoru a kvalitnému kovovému extrudéru. Počas tlače však určite oceníte aj inteligentné nahrievanie podložky, či dvojicu turbovetrákov pre účinné a rýchle chladenie počas tlače. 

two trees bluer plus rozmery tlace
Zdroj: Cafago

Verzia „PLUS“ umožňuje 3D tlač objektov s maximálnymi rozmermi až 300 x 300 x 400 mm, čo je oproti normálnemu modelu s rozmermi 235 x 235 x 280 mm naozaj skvelý nárast a otvára ďalšie možnosti vo svete 3D tlače. 

two trees bluer plus skladacka
Zdroj: Cafago

Tlačiareň je dodávaná ako klasická skladačka. Jej zloženie však nezaberie ani menej šikovným z nás viac ako pár minút, keďže až 95% všetkých komponentov je už vopred zložených

3D tlačiareň TWO TREES BLUER PLUS za 339,99 eur nájdete na Cafago.com

3D tlačiareň TWO TREES BLUER PLUS nájdete momentálne v naozaj skvelej ponuke na e-shope Cafago.com už za 339,99 eur s bezplatným doručením z nemeckého skladu, tradične, bez akýchkoľvek ďalších poplatkov. Pre zrazenie ceny však musíte uplatniť zľavový kupón „CCLUS“.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close