SpravodajstvoTechnológieZariadenia

ZTE odhaľuje finálny vzhľad prvého smartfónu so selfie kamerou pod displejom

Len pár dní pred predstavením smartfónu Axon 20 5G čínsky výrobca odhaľuje celkový dizajn očakávaného smartfónu

Čínska spoločnosť ZTE má v pláne už o pár dní predstaviť svetovo prvý smartfón so selfie kamerou umiestnenou pod displejom. Po prvýkrát sme vás o nadchádzajúcom smartfóne s touto technológiou informovali iba 17. augusta, no stále populárnejší čínsky výrobca len pred niekoľkými hodinami zverejnil ďalšie fotografie očakávaného smartfónu ZTE Axon 20 5G, ktoré by ste rozhodne mali vidieť.

ZTE Axon 20 5G a jeho finálna podoba

ZTE doposiaľ poodhalilo iba dizajn vrchnej časti displeja na nadchádzajúcom smartfóne Axon 20 5G, no najnovšie fotografie zverejnené priamo prezidentom divízie ZTE Mobile Devices, Ni Fei-om, na čínskej sociálnej sieti Weibo odhaľujú jeho celkový dizajn. Prednú aj zadnú stranu, ako aj predný panel v zapnutom stave prezrádza viacero detailov, ktoré verejnosť doposiaľ nemala šancu zahliadnuť, informuje holandský portál Tweakers.net.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Prvá zverejnená fotografia, ktorá je umiestnená ako ilustračná fotografia na začiatku článku, odhaľuje primárne zadný panel smartfónu Axon 20 5G. Jeho najväčšou dominantou bude pochopiteľne štvoritý zadný fotoaparát, pozostávajúci z primárneho 64 MP snímača, sekundárneho 8 MP snímača so širokouhlým objektívom a dvojice 2 MP snímačov (podľa všetkého pôjde o snímač hĺbky a makro snímač).

zte axon 20 5g 2
Zdroj: Ni Fei – Weibo

Druhá zverejnená fotografia zase odhaľuje celý predný panel o veľkosti 6,92-palcov s rozlíšením 2 460 x 1080 pixelov, na čo čakala zrejme väčšina technologických nadšencov. Pri pohľade na prvé zverejnené fotografie spoločnosťou ZTE bolo jasné, že vrchný rámček okolo displeja bude minimálny a to najmä vďaka selfie fotoaparátu umiestnenému pod displejom. Nová fotografia však možno sklame niektorých fanúšikov značky, keďže odhaľuje nie tak malý spodný rámček okolo displeja.

Historicky prvý smartfón so zabudovaným selfie fotoaparátom pod displejom, ZTE Axon 20 5G, bude predstavený už 1. septembra. Cena, či dostupnosť tohto zariadenia, ako ani úplné špecifikácie zatiaľ známe nie sú.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close