Spravodajstvo

Známy výrobca smartfónov, OnePlus, pracuje na chytrých hodinkách a fitness náramku

Na trh s nositeľnou elektronikou plánuje vstúpiť známy výrobca smartfónov

Spoločnosť OnePlus na trhu s mobilnými zariadeniami patrí medzi popredných hráčov, ktorý dlhodobo razil cestu dostupných vlajkových smartfónov. Tento rok spoločnosť však upravila svoje plány v spojitosti s ponúkanými zariadeniami. Predstavila zariadenie strednej triedy s prvkami vlajkovej lode za relatívne atraktívnu cenu. Išlo o smartfón OnePlus Nord.

Ďalšie kategórie produktov

Najnovšie portál gsmarena.com upozorňuje na to, že spoločnosť chce osloviť zákazníkov nositeľnej elektroniky. Len niekoľko dní dozadu, generálny riaditeľ spoločnosti, Pete Lau, prostredníctvom sociálnej siete Twitter potvrdil, že pracujú na chytrých hodinkách, ktoré budú predstavené v priebehu budúceho roka.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Chytré hodinky však nie sú všetko, na čom spoločnosť aktívne pracuje. Portál s odvolaním sa na zdroje blízke spoločnosti hovorí, že OnePlus pracuje ešte na fitness náramku.

Podľa publikovaných správ, náramok by mal ponúknuť podobné funkcie ako Mi Band 5. Teda AMOLED displej, dlhú výdrž batérie a podobne. Cena fitness náramku by zároveň nemala prekročiť hranicu 40 dolárov.

Čo sa týka dátumu predstavenia nových produktov, tak dnes môžeme len hádať, kedy sa tak stane. Druhým dychom treba dodať, že portál gsmarena píše, že by sa tak mohlo stať už v priebehu prvého kvartálu nasledujúceho roka,  ešte pred predstavením produktovej rady OnePlus 9.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close