Zdá sa Vám PUBG Mobile príliš ľahké? Problémom je, že sú servery plné slabých botov

Zdroj: Google Play

Hra PlayerUnknown’s Battlegrounds sa na mobilnú platformu dostala len nedávno. Hry takéhoto typu nie sú ale absolútne primárne vytvorené pre hranie na smartfónoch a pri plnom nasadení na PC musíte používať myšku a klávesnicu takmer na 100 percent. Zbieranie predmetov, pohyb po mape, skákanie, mierenie, dopĺňanie životov a mnoho ďalších úkonov, treba vykonávať počas celého zápasu, no na obrazovke smartfónu je ovládanie všetkých týchto aspektov o čosi náročnejšie.

Nie, nie ste jediný, komu ide PUBG Mobile lepšie ako na PC

Napriek zložitému ovládaniu na smartfóne, si hra našla mnoho priaznivcov a väčšina z hráčov si o sebe myslí, že sú z nich nové talenty. Všetkých podobných nadšencov musíme ale sklamať. Spoločnosť potvrdila fakt, že na servery na mobilnej platforme sú úmyselne pridávaní slabí boti. Ich úlohou je práve nalákanie začiatočníkov na to, aby hru hrali aktívnejšie a aby sa v danej hre postupne zlepšovali. Určite by nikoho z vás netešilo neustále umieranie hneď po dopadnutí na vami vybranú lokalitu, kde sa ale už nachádza skúsenejší hráč.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Boti sa z hry počase vytratia

Samozrejme, jedná sa o rozumný krok od vývojárov tejto populárnej hry, no zároveň sa jedná o akési navádzanie používateľov ku tomu, aby hru hrávali častejšie, pretože sa v nej cítia byť naozaj dobrí. Pre priaznivcov hry PUBG Mobile ale máme aj dobré správy. Podľa informácií, ktoré boli uvedené na stránke TheVerge, by sa mali boti zo serverov postupom času vytratiť. Počet botov závisí najmä od levelu samotného používateľa. Čím má hráč vyšší level, tým menej botov sa na jeho serveri ocitne.

PUBG MOBILE
PUBG MOBILE
Developer: Level Infinite
Price: Free

Zdroj: mspoweruser.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre