Hráči pozor! Hru F1 2015 si môžete momentálne stiahnuť úplne zadarmo. Akcia potrvá už len niekoľko hodín

Zdroj: HumbleBundle

Obľúbená stránka HumbleBundle opäť rozdáva hry svojim fanúšikom. Tentokrát konečne padol rad aj na poriadnu závodnú hru. F1 2015 určite osloví každého nadšenca Formuly 1 a rýchlej jazdy. Hru si môžete bezplatne stiahnuť do 24. marca 22:00, tak sa určite poponáhľajte!

Zmerajte si sily s Lewisom Hamiltonom alebo Sebastianom Vettelom

Jazdite ako pravý šampión v F1 2015 – získajte bližší pohľad na závodenie v najprestížnejšom, najobľúbenejšom a najluxusnejšom motoršporte na svete. Hra ponúka zaujímavý single player mód, v ktorom si môžete vybrať tím, za ktorý chcete pretekať a dokonca aj jazdca. Sily si s tými najlepšími v danej sezóne môžete zmerať v prepracovanom režime Pro Season, ktorý vás prenesie celým svetovým šampionátom Formuly 1. Vylepšite si svoje zručnosti aj v úplne novom tréningovom režime a potom vyzvite svojich priateľov a súperov z celého sveta na súboj v Online Multiplayer režime.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Hru F1 2015 si môžete stiahnuť priamo z tejto stránky. Na stránke HumbleBundle sa stačí iba prihlásiť, prepojiť si svoj účet s platformou Steam a obdržaný aktivačný kód si následne stačí iba pridať do svojej hernej knižnice.

Zdroj: HumbleBundle.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre