Xiaomi

Zahraničný e-shop odhalil Xiaomi Mi 9T PRO smartfón v plnej kráse. Jedná sa o prezlečený smartfón Redmi K20 PRO

Začiatkom mesiaca sme Vám priniesli produktovú fotografiu zariadenia Xiaomi Mi 9T, ktorá odhalila špecifikácie zariadenia, vrátane kompletného dizajnu. Fotografia potvrdila, že novo predstavený smartfón K20 sa bude predávať aj pod logom Xiaomi.

Xiaomi Mi 9T Pro

Neskôr, spoločnosť Xiaomi oficiálne ohlásila, že 12. júna budú predstavené viaceré nové zariadenia, ktoré však bližšie nekonkretizovala. Krátko na to vyšla najavo informácia, že bude predstavený fitnes náramok Mi Band 4. Vyzerá to však tak, že medzi novo predstavenými zariadeniami bude aj smartfón Xiaomi Mi 9T, ktorý sa ocitol v ponuke zahraničného e-shopu GeekBuying.com.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Xiaomi Mi 9T

Z popisu, ktorý je uverejnený v rámci obchodu Geekbuying.com plynie, že smartfón je vernou kópiou zariadenia Redmi K20 PRO. Zhodný je ako procesor Qualcomm Snapdragon 855, RAM pamäť/úložný priestor, technológie, dizajn a podobne.

Xiaomi Mi 9T sa objavil v obchode
Zdroj: VoSveteIT.sk

Znamená to, že spoločnosť Xiaomi prinesie na európsky trh vernú kópiu zariadení Redmi K20 a Redmi K20 Pro. Očakávať tak môžeme, že sa tak stane 12. júna, teda o necelý týždeň.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close