Technológie

Z Tesly sa stane „herná konzola“. Elon Musk oznámil, že na Tesle si zahráte niekoľko hier z Atari

Šoférovanie môže byť celkom otravné a v prípade Tesly aj nudné, teda ak využívate autopilta. Tak prečo si neskrátiť čas, ktorý trávite za volantom aj nejakou tou hrou.

Elon Musk na Twitteri oznámil, že Tesla dostane spolu s blížiacou sa aktualizáciou 9.0 okrem viacerých vylepšení aj niekoľko najlepších hier z Atari.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Používatelia by mal byť schopní hrať hry na veľkom prednom displeji. Otázkou však dnes ostáva či hry budú môcť hrať aj počas cesty (napr. spolujazdec) alebo iba keď vozidlo bude stáť. Nuž nechajme sa prekvapiť.

V rámci diskusie sa rozbehla aj téma o tom, ktoré hry zavítajú na Teslu. Jeden z followerov Elona sa opýtal či hry ako Pac-Man, Food Fight, Dig Dug, Pole Position, Tempest či Missile Command sa ocitnú v blížiacej sa aktualizácii. Elon na to odpovedal, že dúfa, že 3 posledné menované hry budú dostupné. Zaujímavejšia je však druhá časť jeho odpovede, v ktorej povedal, že hry bude možné ovládať volantom (samozrejme, že za podmienky, že budete stáť).

V každom prípade ak si brúsite zuby na novú hernú konzolu, ktorá by vás vedela aj odviesť tak potom Tesla 3 je pre vás ako stvorená.

Zdroj: vlastný, Twitter, úvodný obrázok: pixabay.con

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close