YOUPIN Q02 – najbezpečnejšia kolobežka vo svojej kategórii s dojazdom až 50 km je aktuálne ešte lacnejšia!

Jedna z najlepšie vybavených kolobežiek vo svojej cenovej kategórii je opäť dostupná v poľskom sklade s neuveriteľnou cenou.

youpin q02 ilustracny
Zdroj: Geekbuying, Vosveteit.sk (úprava)

Trh s elektrickými kolobežkami, určenými najmä do mestských podmienok, je čoraz presýtenejší. Vybrať si zo širokej ponuky modelov je naozaj náročné, no každý z nás má stále nejaké iné špecifické preferencie. Jednou z nich môže byť aj nároky na vyššiu bezpečnosť, či výkonnejšieho pohonné ústrojenstvo ako pri väčšine konkurencie. Ak ste na tieto dva aspekty prikývli a pokukáte po cenovo dostupnej elektrickej kolobežke najmä do mesta, kolobežka YOUPIN Q02 určite stojí za pozornosť. 

YOUPIN Q02 s kupónom „GKB720S“ za 373,73 eur z PL skladu

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

YOUPIN Q02

Elektrická kolobežka YOUPIN Q02 sa oproti väčšine konkurencie v tejto cenovej kategórii líši hneď v niekoľkých aspektoch. Prvými sú najmä výkon pohonného ústrojenstva a vďaka masívnemu rámu aj vysoká nosnosť. Kolobežka je totižto vybavená elektromotorom s výkonom až 500W, čím je zaručená maximálna rýchlosť 25 km/h a nosnosť až 150 kg

youpin q02 2
Zdroj: Geekbuying

Jej silnou stránkou je už spomínaná bezpečnostná výbava, ktorá s v mestských podmienkach bude určite hodiť. Za všetko treba spomenúť napríklad široké 10-palcové pneumatiky s výrazným dezénom. Netreba zabudnúť ani na kotúčové brzdy, či brzdný systém E-ABS skracujúci brzdnú dráhu iba na 4 metre!

youpin q02 brzdy
Zdroj: Geekbuying, Vosveteit.sk (úprava)

Ruka v ruke s bezpečnosťou ide aj odpruženie predného aj zadného kolesa, čím je zaručená omnoho vyššia stabilita pri jazde. Prítomné sú aj reflexné prvky, široká podstava pre pohodlnú jazdu, svietidlá na oboch koncoch kolobežky, ako aj displej priamo na riadidlách zobrazujúci všetky potrebné informácie o jazde.

youpin q02 1
Zdroj: Geekbuying

Netreba zabúdať ani na zabudovanú masívnu batériu s kapacitou až 15 Ah, ktorá zabezpečuje dojazd od 30 do 50 km v závislosti od štýlu jazdy a váhy jazdca. Aj napriek netradične veľkej batérii si však kolobežka zachováva „mestskú“ kompaktnosť. Skladací dizajn totižto zaručuje možnosť rýchleho zloženia v prípade potreby nosenia v MHD, alebo v kufri vozidla. 

YOUPIN Q02 s kupónom „GKB720S“ za 373,73 eur z PL skladu

Elektrickú kolobežku YOUPIN Q02 momentálne nájdete v bezkonkurenčnej ponuke na e-shope Geekbuying.com s kupónom „GKB720S“ už za 373,73 eur. Doprava z poľského skladu je v tomto prípade bezplatná a zároveň expresne rýchla. Už tradične, doprava z európskych skladov zároveň zaručuje, že sa vyhnete dodatočným poplatkom ako clo a DPH

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre