Xiaomi znenazdajky ohlasuje, že zajtra predstaví nový selfie smartfón

Spoločnosť už zajtra pravdepodobne predstaví prvý smartfón z kuchyne Meitu

Xiaomi Meitu smartfon
Via 91mobiles.com

V priebehu včerajšieho dňa obehli internet správy týkajúce sa neznámeho zariadenia Xiaomi Mi M1904F3BC, ktoré by mohlo byť prvým smartfónom z dielne Meitu po akvizícii spoločnosťou Xiaomi. Informácie pochádzajú z čínskeho certifikačného úradu TENAA.

V priebehu dnešného dňa spoločnosť Xiaomi znenazdajky oznámila, že zajtra predstaví nový smartfón. Bližšie informácie však o ňom nevieme, okrem posteru zverejneného na sociálnej sieti Weibo. Upozorňuje na to portál 91mobiles.com.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Prvý poster ukazuje selfie fotografiu chlapca, ktorý naznačuje, že telefón bude disponovať kvalitným selfie fotoaparátom.

Xiaomi predstavy nove slefie smartfon
Via 91mobiles.com

Krátko na to bol zverejnený ďalší obrázok naznačuje, ktorý naznačuje, že sa bude jednať o telefón značky Meitu. S informáciou prišiel známy leaker, ktorý si hovorí Ice Universe. Fotografia zariadenia zároveň odhaľuje unikátne riešenie fotoaparátu, ktorý zjavne je „flip“ fotoaparátom.

Xiaomi Meizu
Via 91mobiles.com

Ohľadne kamier aktuálne nevieme toho príliš veľa, ale možno predpokladať, že bude vybavený 48MP kamerou. Či sa tak stane tak to sa dozvieme už v priebehu zajtrajšieho dňa.

 

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre