SpravodajstvoXiaomi

Xiaomi Watch Color sú oficiálne predstavené: Takto vyzerá skvelý pomer cena:výkon

Xiaomi Mi Watch Color sú predstavené. Hodinky ponúkaj najnovšie technológie ako NFC, Barometer, VO2 Max meranie a podobne za lákavú cenu.

Spoločnosť Xiaomi odštartovala nový rok vo veľkom štýle, predstavila nové chytré hodinky Xiaomi Watch Color, pri ktorých sa nebojíme povedať, že bude o ne enormný záujem zo strany používateľov.

Vyzerajú skvelo, čo ale ponúkajú?

Hodinky Xiaomi Watch Color na prvý pohľad záujmu veľkým okrúhlym 1,39“ AMOLED displejom s  nadpriemerne vysokým rozlíšením 454 x 454 bodov, ktorý je pokrytý krycím sklíčkom Gorilla Glass 3. generácie. Mimochodom, Xiaomi ponúka možnosť zmeny vzhľadu ciferníku v podobe viac ako 110 preddefinovaných dizajnov.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Xiaomi Color Watch_ciferniky_1
Zdroj: mi.com

Pod displejom sa schováva výbava v podobe senzorov na aktívny monitoring srdcového tepu, vrátane výpočtu VO2 Max (pozn. redakcie: VO2 Max je rýchlosť spotreby kyslíka, ktorý je jeden z najlepších ukazovateľov aeróbnej výkonnosti), barometer, Bluetooth vo verzii 5.0, veľká batéria s kapacitou 420mAh, ktora sľubuje 14 až 22 dňovú výdrž batérie (pozn. redakcie: za podmienky normálneho využívania, prípadne stand-by režimu. Pri neustálom používaní senzorov a GPS výdrž batérie klesne na úroveň 22 hodín). Nechýba ani vode odolnosť v podobe 5ATM.

Xiaomi Color Watch_bateria
Zdroj: mi.com

Xiaomi ďalej hovorí, že chytré hodinky podporuje celkovo 10 športových režimov, ako je napríklad „klasika“ v podobe behu, cyklistiky, chôdze, ale nechýba dokonca ani plávania. Spoločnosť hovorí, že hodinky sú schopné ponúknuť až 30 športových údajov týkajúcich sa aktivity používateľa.

Xiaomi Color Watch_funkcie
Zdroj: mi.com

Ďalšia funkcia, ktorej dostupnosť mimo domovskej Číny je aktuálne otáznou, je podpora hlasového asistenta Xiao AI, prostredníctvom ktorého je možné na diaľku ovládať dokonca aj chytrú domácnosť.

Xiaomi Watch Color_osobny asistent
Zdroj: mi.com

Hodinky sú ďalej vybavené aj NFC senzorom, prostredníctvom ktorého je možné vykonávať bezkontaktné platby.

Prejdime teraz k cene, ako bolo už pár dní dozadu poodhalené, tak cena hodiniek sa bude pohybovať na úrovni približne 110€. Mimochodom, záujemcovia si budú môcť nakombinovať až 1 540 rôznych farebných variantov hodiniek.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close