Xiaomi ukazuje, koľko krokov vlastníci Mi Band náramku spravili dokopy. To číslo mnohí nezvládnu ani prečítať!

Náramky Mi Band od Xiaomi sa tešia z čoraz vyššej obľúbenosti, pozrite sa, koľko krokov náramky zaznamenali! Pomohli ste číslam i vy?

Xiaomi Mi Band 6
Zdroj: YouTube (xiaomify)

Náramky Mi Band od Xiaomi sú jednými z najobľúbenejších fitness trackerov na trhu. Ide o dostupné doplnky, ktoré množstvom funkcií zaujmú nejedného športovca i nešportovca. Okrem klasického zobrazovania času, počítania krokov a hladiny spánku majú výhodu i v miniaturistickom dizajne pre využitie v práci i na šport. Dnes sa však pozrieme na neskutočné číslo, ktoré signifikuje počet nameraných krokov spolu za celú éru náramkov. Pri príležitosti vydania už šiestej generácie ho uverejnil oficiálny Xiaomi účet na sociálnej sieti Twitter. Prispeli ste do tohto čísla i vy?

15-ciferné číslo

V príspevku na Twitteri sa na plagáte objavilo číslo, ktoré by sme radi videli i na našom bankovom účte. Ide totiž o číslo 144,926,974,194,298. Číslo samo o sebe presahuje sto biliónov a platné je k desiatemu aprílu 2021. Každou sekundou kroky pribúdajú najmä vďaka verným fanúšikom, ktorí náramky Mi Band využívajú na dennej báze. Údaje zozbierala spoločnosť Huami, ktorá za náramkami stojí.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Náramky Mi Band

Rodinka fitness náramkov Mi Band sa nedávno rozrástla o jeho šiestu generáciu, ktorá poteší nejedného nadšenca športu. Mi Band 6 sa tak pridal do úspešnej série, kde každý náramok priniesol dajakú revolučnú novinku. Keď zaspomíname do minulosti, prvá generácia prišla ešte bez displeja. Šlo o akýsi fitness tracker, ktoré svoje výsledky zobrazoval vyslovene len v aplikácii smartfónu. Druhá generácia prišla už s displejom, ktorý bol rovnako ako v tretej generácii monochromatický.

Práve tretia generácia bola najobľúbenejšia až do chvíle, kedy Xiaomi predstavilo Mi Band 4, náramok s farebným displejom. Ten je z generácie na generáciu väčší, svoje kompaktné rozmery si však zachováva stále. Mnohí z nás však po predstavení piatej generácie siahli po novinke, nabíjanie magnetickým pinom ktorý nahradil plastovú vaničku.

Keď nakoniec spomenieme poslednú generáciu, ktorú sme nedávno porovnávali práve s jeho staršou verziou, vyzdvihli by sme práve meranie SpO2, teda kyslíku v krvi. Ponuka tridsiatich športových režimov taktiež nie je na zahodenie. Aby sme nezabudli, v ponuke je taktiež Mi Band 4C, teda európska verzia Redmi Band s nižšou cenou.

A čo vy, prispeli ste k týmto číslam? A ktorú generáciu náramkov vlastníte? Pochváľte sa nám v komentároch!

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre