SpravodajstvoXiaomi

Xiaomi údajne pracuje na odolnom smartfóne. Pozrite sa, ako by mohlo toto zariadenie vyzerať

Objavili sa fotografie neznámeho zariadenia s logom Xiaomi, ktoré naznačujú, že čínsky výrobca smartfónov pracuje na odolnom smartfóne.

Podľa uniknutých fotografií, ktoré sa dostali do obehu v priebehu týchto dní, spoločnosť Xiaomi  pracuje na odolnom smartfóne. Kódové označenie smartfónu nižšie má byť „Comet“ a malo by ponúknuť IP68 certifikáciu, teda bude odolné voči prachu a vode. Zároveň aj telo zariadenie je prispôsobené tvrdšiemu zaobchádzaniu. Na tému upozorňuje portál Gizmochina.com.

Podľa zdrojov portálu Xiaomi disponuje celkovo 3 rôznymi prototypmi tohto zariadenia. Smartfón by mal ďajej disponovať LCD displejom neznámej veľkosti (spomína sa aj verzia s AMOLED displejom), procesorom Qualcomm Snapdragon 710 v kombinácii s 4GB RAM a 64GB interným úložným priestorom. Okrem iného zdroj portálu hovorí, že zariadenie by malo podporovať technológiu rýchleho nabíjania pri výkone 18W. Zároveň ako môžete vidieť na fotografii nižšie, tak z prednej strany je okolo displeja vyvýšená  časť, ktorá by mala prispieť k zvýšenej odolnosti prednej strany, napríklad  pri páde smartfónu.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Xiaomi_odolny smartfon_4 (1)
coolapk.com

Ďalšie dostupné informácie odhaľujú, že zariadenie by malo byť vybavené technológiou Bluetooth vo verzii 5.0 a batériou s kapacitou 2 900mAh. V prípade kamery, zariadenie by malo ponúknuť 12-megapixelový hlavný snímač, ktorý bude doplnený o 2-megapixelový objektív.

Ďalšie dostupné fotografie odhaľujú, že zadná stena je skutočne robustnou a okrem samotných snímačov schováva ešte diódou a skener odtlačkov prstov.

Xiaomi_odolny smartfon_1
Zdroj: Gizmochina.com

Smartfón by zároveň podľa všetkého mal podporovať aj dve aktívne SIM karty súčasne/alebo SIM kartu v kombinácii s pamäťovou kartou. Okrem iného dávame do pozornosti na fotografii nižšie, že okolo šuflíka pre SIM karty je vedená gumička, ktorá by mala  zabrániť vniknutiu vody do zariadenia.

odolny smartfon Xiaomi_vystup pre slot (1)
coolapk.com

Zdroj: coolpack.com (server je dostupný po zmene VPN)

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close