Xiaomi

Xiaomi údajne pracuje na inteligentnom reproduktore, ktorý má konkurovať zariadeniam ako Google Hub

Spoločnosť Xiaomi sa údajne chystá do tvrdého boja proti spoločnostiam Google a Amazon. Čínsky gigant totižto plánuje v najbližších mesiacoch predstaviť priameho konkurenta zariadení ako Google Hub, alebo Amazon Echo. Nový inteligentný reproduktor spadajúci pod triedu zariadení Mi by mal byť vybavený dotykovou obrazovkou, ako aj poriadnou dávkou inteligentných funkcií. 

Reproduktor prešiel prvými certifikáciami

Informácie o pripravovanom reproduktore z výrobne Xiaomi, pochádzajú priamo z organizácie Bluetooth SIG, ktorá zverejnila prvé dáta o certifikáciách, ktorými reproduktor prešiel. Reproduktor doposiaľ prešiel nie len najnovšou normou Bluetooth 5.0, ale aj certifikáciou pre podporu diaľkového ovládania, A2DP, Low Energy Link Layer. 

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Technické špecifikácie

Nový reproduktor Xiaomi Mi poháňaný umelou inteligenciou, je aktuálne označovaný kódom LX04. V jeho útrobách by sa mal nachádzať procesor MediaTek MT8167S, ktorý bude bezproblémovo postačovať na všetky funkcie inteligentného reproduktoru. 

Bližšie informácie o pripravovanom reproduktore zatiaľ, bohužiaľ, nemáme, no jeho predstavenie určite nie je ďaleko. Certifikácie si výrobcovia totižto nechávajú na posledné mesiace. 

Zdroj: gizchina.com, úvodný obrázok (Xiaomi)

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close