Fanúšikovia Xiaomi pozor! Tento štýlový Xiaomi batoh aktuálne kúpite za menej ako 7 eur

Parádny štýlový Xiaomi batoh je jednoducho must-have pre každého fanúšika Xiaomi

Zdroj: Cafago

Vybav sa štýlovým a pohodlným batohom od tvojho obľúbeného výrobcu, spoločnosti Xiaomi. Tento parádny batoh s objemom až 10 litrov si môžeš aktuálne zaobstarať už za neuveriteľných 6,64 eur s dopravou zdarma. To je jednoducho ponuka, ktorú nemôže premeškať žiadny fanúšik Xiaomi!

Akciu na Xiaomi batoh nájdeš na e-shope Cafago.com

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Nebojte sa o svoje zariadenia

Vďaka jednoduchému, no zároveň modernému dizajnu dokážete do 10-litrového batohu od Xiaomi zmestiť všetky veci, ktoré budete počas dňa potrebovať. Všetka elektronika, ako aj ďalší obsah batoha je pritom neustále chránený 4 stupňovou vrstvou z vodoodpudivého materiálu. Vďaka tejto „fíčurke“ tak môžete batoh využiť aj na menšiu túru, či výlet v upršanom meste. 

xiaomi batoh 2
Zdroj: Cafago

Aktívnejší fanúšikovia značky určite ocenia aj naozaj nízku váhu iba 165 gramov. Za zmienku určite stojí aj možnosť nastavenia na takmer akúkoľvek výšku používateľa, ako aj fakt, že batoh je vybavený vysokokvalitným zipsom od spoločnosti YKK, ktorý tak jednoducho nepokazíte. 

Zdroj: Cafago

Ako sme už spomínali, tento Xiaomi batoh si môžeš momentálne zaobstarať už za 6,64 eur s dopravou zdarma na e-shope Cafago.com. Na výber máš hneď zo 7 farieb, takže si vyberie naozaj každý. Pozor! Zľava sa vzťahuje iba na vybrané farebné varianty. 

Akciu na Xiaomi batoh nájdeš na e-shope Cafago.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre