Xiaomi Redmi Note 6 by mohol byť predstavený už zajtra v skorých ranných hodinách!

Zdroj: XiaomiToday.com

XIAOMI oznámilo, že sa chystá predstaviť nové zariadenie. Podľa fotiek zverejnených spoločnosťou pravdepodobne ide o Xiaomi Redmi Note 6. Vzhľadom na predošlý model (Xiaomi Redmi Note 5) očakávame veľa vylepšení a noviniek.

Predstavenie novinky bude naživo vysielané 6. novembra (7. novembra nášho času).

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
predstavenie xiaomi redmi note 6
Zdroj: XiaomiToday.com

Xiaomi Redmi Note 6 špecifikácie

Aj keď spoločnosť nezverejnila názov produktu očakáva sa, že ide o Xiaomi Redmi Note 6. Reklamný obrázok na sociálnej sieti potvrdil, že smartphone bude mať 4 kamery a 20 MP + 12 MP snímače vpredu. Taktiež je vybavený AI portrait blur ( funkcia rozostrenia). Na obrázku sme mohli vidieť aj full-screen display.

Zdroj: XiaomiToday.com (ilustračný obrázok)

Na konci septembra sa v Thajsku začal predávať Xiaomi Redmi Note 6 Pro a očakáva sa aj jeho debut v Číne ako Xiaomi Redmi Note 6. Špecifikácie zariadenia už sú známe, napríklad zariadenie bude vybavené procesorom Snapdragon 636 SoC doplnený grafikou Adreno 509 . Chýbať nebude ani silná batéria  s kapacitou 4000 mAh a podporou rýchleho nabíjania. V zariadení taktiež bude GPS, WiFi 802.11 a/b/g/n, Bluetooth 5.0 a micro USB port.

Rozdiel medzi Xiaomi Redmi Note 6  Redmi 5  bude v 6.26 palcovom IPS 2.5D  zakrivenom sklenenom displeji s pomerom strán 19:9 a rozlíšením Full HD+ . Predná strana bude vybavená dvojicou snímačov 20 MP + 5 MP s možnosť ovládania na zadnej strane.

Xiaomi Redmi Note 6 Pro je zatiaľ iba v jednej verzií s pamäťou RAM  4 GB a vnútorným úložiskom 64 GB, preto je možné, že v Číne bude dostupná aj verzia 4 GB / 6 GB RAM + 64 GB interné úložisko. Redmi Note 6 bude bežať s OS Android 8.1 Oreo a nadstavbou MIUI 10.

Všetky vyššie uvedené informácie sú len predpoklady, ale je veľká pravdepodobnosť, že sa naplnia. Nový smartphone by mohol stáť 999 jenov  ( v prepočte okolo 125 – 130 eur). Čínsky Single Day Shopping festival sa koná 11. novembra 2018. Vydanie nového telefónu môže súvisieť aj s touto udalosťou.

Zdroj: XiaomiToday.com 

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre