SpravodajstvoXiaomi

Xiaomi predstavuje Mi Charge Turbo technológiu. Dostupná bude spolu s predstavením zariadenia Mi 9 Pro 5G

Spoločnosť Xiaomi oficiálne predstavila technológiu Mi Charge Turbo. Ponúkne rýchle bezdrôtové nabíjanie do 30W.

Na konferencii  Xiaomi v Číne došlo k odhaleniu  novej generácie rýchleho  bezdrôtového nabíjania Mi Charge Turbo 30W, ktorá sa objaví spolu so zariadením  Xiaomi Mi 9 Pro 5G. Informáciu priniesol portál xda-developers.com.

Mi Charge Turbo 30W

Highlightom“ konferencie sa samozrejme stala technológia Xiaomi Mi Charge Turbo. Xiaomi tvrdí, že Mi Charge Turbo je novou 30W bezdrôtovým nabíjacím riešením na svete. S touto technológiou môžu používatelia bezdrôtovo nabiť svoju 4,000mAh batériu mobilu z 0% to 50% len za 25 minút a 100% za menej ako 70 minút. Nabíjačka tak pohodlne konkuruje káblovým konkurentom.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Porovnanie Xiaomi Mi Charge Turbo 30W bezdrôtové s 27W káblový a 20W káblovým nabíjaním
Zdroj: xda-developers.com

Mi Charge Turbo s Xiaomi smartfónom bude dokonca mať 10W reverznú bezdrôtovú verziu.

Prvým smartfónom s Mi Charge Turbo bude Xiaomi Mi 9 Pro 5G. Ale tu Xiaomi nekončí a začalo už testovať 40W bezdrôtové nabíjanie spolu s neskutočným 100W káblovým rýchlonabíjaním.

Okrem toho boli predstavené aj dve bezdrôtové nabíjačky. Prvou je 30W Mi Charge Turbo založena nabíjačka kompatibilná s Qi. Táto nabíjačka drži telefń vo vertikálnej a vzpriamenej polohe a obsahuje aj ventil, ktorý ochladzuje a rozptyluje teplo. Ďalšou nabíjačkou je väčšia 20W, ktorá oslobodzuje používateľa od otravného naprávania telefónu, Nabíjačka zachytí, kde sa telefón nachádza a systém cievky zabezpeči plnohodnotné nabitie bez ohľadu na polohu telefónu.

Nabíjačky Xiaomi
Zdroj: xda-developers.com
Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close