Xiaomi

Xiaomi predstavilo cenovo dostupný gimbal pre smartfóny, ktorý prináša niekoľko zaujímavých vychytávok

Čínske Xiaomi predstavilo vrámci svojej značky Mijia ďalší skvelý gadget. Tentokrát ja jedná o gimbal, ktorá prináša brutálne parametre za naozaj veľmi nízku cenu oproti konkurencii. Samotný gimbal dokáže uchytiť až 86 mm široké smartfóny a s hmotnosťou až do 200 g. V zásade môže mať tento gimbal oproti konkurencii navrch, pretože ponúka 5000 mAh vstavanú batériu, ktorá dokáže nabíjať akýkoľvek smartfón a udržať ho pri živote viac ako 10 hodín.

Samotný Xiaomi gimbal ponúka veľmi kvalitné vyhotovenie. Určite poteší 3-osová stabilizácia, ktorá sa postará o čo najviac plynulé zábery. Výrobca taktiež myslel na rôzne zaujímavé funkcie, a tak musím spomenúť napríklad možnosť automatického sledovania, kedy vás bude na smartfóne sledovať v rámci 360 stupňov. Taktiež bude možné využiť gimbal na vytváranie časových záberov.

zdroj: gsmarena.com

Xiaomi gimbal za rozumnú cenu

Novinka v spodnej časti ponúka 1/4″ závit, takže tento gimbal bude možné umiestniť aj na statív. Samotná váha tohto gadgetu je len 476 gramov. Na záver určite potešíme cenou, pretože tá je len 94 amerických dolárov, čo je na prepočet približne 80 €. Tento zaujímavý gadget sa už 16. júna začne predávať v Číne. V rámci redakcie na gimbal určite v blízkej dobe prinesieme na tip na kúpu za čo najlepšiu cenu na trhu.

Zdroj: gsmarena.com, úvodný obrázok: Xiaomi produktová fotografia

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close