Xiaomi potvrdzuje predstavenie nových 5G smartfónov. Poznáme presný dátum, kedy sa tak stane

Spoločnosť Xiaomi potvrdzuje predstavenie nových 5G smartfónov. Stane sa tak 24. septembra. Očakávané sú zariadenia Mi 9 5G a Mi Mix 4 5G.

xiaomi Mi 9SE vs Xiaomi Mi 9T_dizajn
Zdroj: Youtube (Yugatech)

Koncom minulého týždňa internet obehli špecifikácia  zariadení Xiaomi Mi 9 5G a Mi Mix 4 5G, ktoré sa dostali na povrch vďaka TENAA (pozn. redakcie: jedná sa o certifikačný úrad). Okrem toho bol spomínaný aj oficiálny dátum predstavenia, konkrétne 24. september.

Xiaomi potvrdzuje dátum predstavenia

Portál gsmarena.com  upozorňuje na oficiálny status spoločnosti Xiaomi, uverjenený na sociálnej sieti Weibo, v ktorom potvrdzuje dátum predstavenia nových 5G zariadení.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Xiaomi ohlasuje predstavenie dalsich 5 smartfonov (1)
Zdroj: Xiaomi (Weibo)

Spoločnosť okrem toho zdieľala v ďalšom statuse 2 zariadenia, čím dala najavo, že budú predstavené pravdepodobne dva smartfóny.

Xiaomi ohlasuje predstavenie dalsich 5G smartfonov_2 (1)
Zdroj: Xiaomi (Weibo)

Očakáva sa, že spoločnosť predstaví Xiaomi Mi 9 5G a Xiaomi Mi Mix 4 5G. Nový Mi 9 by mal prísť s 6,39” Super AMOLED displejom, procesorom Snapdragon 855+, batériou s kapacitou 4 000mAh a podporou rýchleho nabíjania Mi Charge Turbo do 30W.

Mi Mix 4 5G by mal ponúknuť procesor Qualcomm Snapdragon 855 a QHD displej. Najviac sa však spomína 108-megapixelová kamera Samsung ISOCELL Bright HMX. Tiež sa sa hovorí o podpore rýchleho nabíjania do 100W, tam by sme však zostali mierne skeptickí.

V každom prípade, už čoskoro sa dozvieme kompletné špecifikácie.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre