Nová aktualizácia pre Xiaomi Pocophone F1 prináša možnosť nahrávať spomalené video až na 960 FPS

Xiaomi PocoPhone F1 displej-min
Zdroj: Youtube (Marques Brownlee)

Spoločnosť Xiaomi sa naozaj dôkladne stará o svoje zariadenia, čo dokazuje aj najnovšia softvérová aktualizácia pre smartfón Xiaomi Pocophone F1. Najlacnejší smartfón na trhu s vlajkovým procesorom Snapdragon 845 môžete aktuálne používať úplne naplno, presne tak, ako spoločnosť Xiaomi ubezpečovala už v minulosti. Aktualizácia, ktorá sa týka najmä natáčania spomaleného videa, má veľkosť iba 184MB a je už v tomto momente dostupná pre všetkých používateľov zahrnutých v beta testovaní.

Spomalené video až na 960 fps

Nová softvérová aktualizácia MIUI pre Xiaomi Pocophone F1 prináša možnosť natáčania spomaleného videa až na neuveriteľných 960 fps. Spomalené video je tým pádom možné nahrávať na 120 fps, 240 fps a najnovšie už aj na 960 fps. Bohužiaľ, nová aktualizácia neprináša sľúbené natáčanie na 60 fps pri 4K rozlíšení a na tento režim si budú musieť používatelia ešte chvíľku počkať.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
miui xiaomi pocophone f1 slow mo
Zdroj: gizchina.com

Ako sme už spomínali vyššie, nová softvérová aktualizácia systému MIUI s číselným označením 10.8.12.4 je aktuálne dostupná iba pre používateľov zapojených v beta testovaní. Ak v beta testovaní ešte nie ste, na aktualizáciu si podľa všetkého počkáte zopár týždňov, ak nie mesiacov.

Zdroj: gizchina.com, úvodný obrázok (Youtube – Marques Brownlee)

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre