Xiaomi Mijia Thermal Cup – štýlová termoska s objemom 500 ml, ktorá by nemala ujsť oku žiadneho fanúšika Xiaomi

Vďaka aktuálnej cenovke iba niečo nad 18 eur a bezplatnej doprave ide o naozaj ďalší výhodný gadget od Xiaomi

termoska xiaomi mijia thermal cup 3
Zdroj: Cafago

Fanúšikovia spoločnosti Xiaomi pozor! E-shop Cafago.com prichádza opäť s vynikajúcou akciou, ktorú by nemal prehliadnuť žiadny fanúšik populárnej čínskej značky. Na spomínanom e-shope si totižto môžete už dnes uchmatnúť štýlovú termosku Xiaomi Mijia Thermal Cup s objemom až 500 ml za naozaj skvelých 18,09 eur s bezplatným doručením bez akýchkoľvek ďalších poplatkov. Pre uplatnenie zľavy nezabudni uplatniť zľavový kupón „CC2676“.

Termosku Xiaomi Mijia Thermal Cup za 18,09 eur nájdeš na Cafago.com

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Xiaomi Mijia Thermal Cup

Novinka z portfólia spoločnosti Xiaomi sa pýši naozaj moderným dizajnom, ktorý určite ulahodí každému oku. Viacerých záujemcov možno poteší aj dostupnosť až v dvoch farebných prevedeniach – tmavá modrá / biela

termoska xiaomi mijia thermal cup 2
Zdroj: Cafago

Efektívne a funkčné vyhotovenie z nehrdzavejúcej ocele, plastu a silikónu zabezpečuje všestranné využitie v takmer akýchkoľvek podmienkach. 

termoska xiaomi mijia thermal cup
Zdroj: Cafago

Skvelé izolačné vlastnosti, vďaka ktorým udrží termoska horúcu vodu (nad 68℃) až po dobu 6 hodín. Samozrejme, termoska je taktiež využiteľná aj na opačný účel, pričom teplotu pod 10℃ dokáže udržať tiež po dobu 6 hodín

Termosku Xiaomi Mijia Thermal Cup za 18,09 eur nájdeš na Cafago.com

Termosku Xiaomi Mijia Thermal Cup s objemom 500 ml momentálne nájdete v najlepšej ponuke na e-shope Cafago.com za naozaj skvelých 18,09 eur s bezplatným doručením bez ďalších poplatkov navyše. Pre uplatnenie zľavy nezabudni uplatniť zľavový kupón „CC2676“.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre