Vytvorte si zo svojho bytu naozajstnú smart domácnosť. S týmto balíčkom 5 gadgetov od Xiaomi to bude hračka

Zdroj: Xiaomi

Tak tento balíček až piatich gadgetov musí mať doma každý fanúšik značky Xiaomi. Nepremeškajte exkluzívnu akciu na Xiaomi Mijia 5 in 1 Smart Home Security Kit, s ktorým dokonale zabezpečíte každú miestnosť vo Vašom obydlí. Balíček až s 5 bezečnostnými Xiaomi gadgetmi môžeš totižto aktuálne získať za neuveriteľných 45,30 eur!

Xiaomi Smart Home Kit za skvelú cenu nájdeš tu

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Gateway

xiaomi gateway
Zdroj: Xiaomi

V prvom rade treba určite spomenúť celé srdce samotného balíčku a všetkých inteligentných gadgetov od Xiaomi, ktoré nedokážu pracovať samostatne. Gateway je tu práve pre dosiahnutie dokonalej synchronizácie medzi všetkými gadgetmi nie len v tomto balíčku, ale aj medzi ostatnými zariadeniami značky Xiaomi. Zariadenie Gateway ale taktiež ponúka hneď niekoľko funkcií, napríklad ako prehrávanie hudby, nočné svetlo, alebo aj ako zvonček. Gateway je taktiež možné prepojiť s ostatnými senzormi, napríklad aby zapol svetlo v momente, ak popred senzor prejde osoba, poprípade Váš domáci mazlíček. 

Inteligentná zásuvka 

xiaomi smart home outlet
Zdroj: Xiaomi

Inteligentná zásuvka v modernej domácnosti určite nesmie chýbať. Vďaka nej môžete nie len kontrolovať aktuálnu spotrebu elektrickej energie, ale dokážete prostredníctvom Vášho smartfónu presne určite čas zapnutia daného spotrebiču, poprípade priebežne vyhodnocovať štatistík, ktoré sú zdieľané priamo s aplikáciou v smartfóne. 

Senzor pohybu

xiaomi human body senzor
Zdroj: Xiaomi

Pod senzorom pohybu si netreba predstavovať žiadnu neskutočnú technológiu. Senzor stačí jednoducho na miesto, ktoré chcete monitorovať a sledovať. Môže slúžiť na automatické spínanie svetla, no dokáže poslúžiť aj ako nenápadný bezpečnostný pomocník. V aplikácií si totižto môžete nastaviť, aby Vám ste dostávali upozornenia na pohyb v byte v momente, ak sa v ňom nenachádzate. 

Senzor na okná/dvere

xiaomi-windows-door-sensor
Zdroj: Xiaomi

Využiť ho ako zvonček, bezpečnostné zariadenie, alebo na zapnutie ostatných gadgetov v domácnosti? Tento senzor, podobne ako aj senzor pohybu, môžete bezproblémovo spárovať so všetkými ostatnými zariadeniami vo Vašej domácnosti. Nastavte si ho presne podľa svojich predstáv, využití je totižto neuveriteľne veľa. 

Bezdrôtový vypínač

xiaomi wireless switch
Zdroj: Xiaomi

Odchádzate z bytu a chce vypnúť, poprípade zapnúť všetky inteligentné zariadenia vo Vašej domácnosti? Ľahko prenosný bezdrôtový vypínač slúži presne na takéto situácie. S jedným dotykom totižto vypnete úplne všetky spárované zariadenia. 

Xiaomi Smart Home Kit za skvelú cenu nájdeš tu

Tento set môžeš aktuálne získať z eshopu Lightinthebox.com za 45,30 eur, bez poštovného. Expresná doprava bez ďalších poplatkov vo forme DPH a CLA Vás ale vyjde iba na 6,94 eur, čo koniec koncov vychádza na fantastických 52,24 eur

Zdroj: vlastný, úvodný obrázok (Xiaomi)

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre