Xiaomi Mijia 1S – najlepšia elektrická kolobežka od Xiaomi za ešte atraktívnejšiu cenu s hodnotným darčekom zadarmo!

Najobľúbenejšia elektrická kolobežka od Xiaomi, Mijia 1S známa aj ako Mi Electric Scooter 1S, je aktuálne dostupná za šialenú cenu.

xiaomi mijia 1s u
Zdroj: Cafago

Jedna z najpopulárnejších a najlepších kolobežiek na trhu v pomere cena : výkon je opäť dostupná za cenu, ktorej sa ťažko hovorí nie. Obľúbený model Xiaomi Mijia 1S (Xiaomi Mi Electric Scooter 1S) totižto na e-shope Cafago.com kúpite už za skvelých 305,99 eur. Samozrejmosťou je bezplatné doručenie z nemeckého skladu bez ďalších poplatkov. Nechýba ani darček, v tomto prípade ide o naozaj hodnotný gadget do domácnosti – akumulátorový kompresor, ktorý rozhodne poteší každého technologického nadšenca. 

Kolobežku Xiaomi Mijia 1S už za 305,99 eur s darčekom nájdete TU

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Jedna z najpopulárnejších kolobežiek na trhu

Kolobežka Xiaomi Mijia 1S takmer určite neunikla žiadnemu oku pozorného nadšenca technológií. Po dizajnovej stránke tak zrejme pre nikoho nejde o zásadnú novinku, no kolobežka aj tak nijako z toho hľadiska nesklame, práve naopak. Xiaomi je roky známe svojim minimalistickým dizajnom, ktorý jasne srší aj z tejto kolobežky. Ruka v ruke s minimalistickým dizajnom ide v tomto prípade aj kompaktná konštrukcia kolobežky. Tá je vyrobená z leteckého hliníka, čo zabezpečuje mimoriadnu nosnosť až 100 kg aj pri zachovaní minimálnej hmotnosti kolobežky – iba 12,5 kg

xiaomi mijia 1s 2
Zdroj: Cafago

Po technickej hardvérovej stránke ide rozhodne o mestskú kolobežku a nie o offroadovú zábavku do kopcov. Svojim výkonom 250W nenadchne adrenalínových nadšencov, no pri mestskom presúvaní ide o mimoriadne pohodlnú jazdu. Maximálna rýchlosť na úrovni až 25 km/h bohato postačuje do svižnej mestskej premávky. To isté môžeme povedať o dojazde na úrovni až 30 km. Pri každodennom dochádzaní v rámci mesta tak ide o viac než len postačujúci údaj. 

xiaomi mijia 1s konstrukcia
Zdroj: Cafago

Maximálna bezpečnosť a pohodlie pri každodennej jazde

Najmä pri mestskom a prímestskom využití treba dbať na bezpečnosť pri jazde, čo si uvedomuje aj samotný výrobca. Kolobežka je z toho dôvodu nabitá technológiami, ktoré zabezpečujú maximálnu bezpečnosť či už pri bežnej jazde, ale aj pri krízových situáciách. Spoľahnúť sa môžete na zadnú kotúčovú brzdu a prednú elektronickú brzdu so systémom E-ABS. K dispozícii je aj pokročilá brzdová technológia KERS, ktorá dokáže rekuperovať energiu pri brzdení naspäť do batérie. 

xiaomi mijia 1s
Zdroj: Cafago

Z hľadiska pohodlia nesmieme zabudnúť na prítomnosť kompaktného LED displeja priamo v strede riadidiel, či na pogumované držadlá a hlavnú platformu na státie. Nechýba ani predné a zadné LED osvetlenie, 8,5-palcové kolesá s dobrým gripom a v neposlednom rade kompaktný vyklápací stojan pre pohodlné odloženie kolobežky. 

Kolobežku Xiaomi Mijia 1S už za 305,99 eur s darčekom nájdete TU

Elektrickú kolobežku Xiaomi Mijia 1S momentálne nájdete v bezkonkurenčnej ponuke na e-shope Cafago.com už za 305,99 eur. Už tradične môžete počítať s bezplatným doručením z nemeckého skladu bez akýchkoľvek ďalších poplatkov. Ako sme už uviedli v úvode, ku kolobežke momentálne získate aj akumulátorový kompresor ako darček (darček môže byť odoslaný samostatne, keďže nemusí byť dostupný v požadovanom sklade). 

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre