Xiaomi Mi Rabbit 4C 4G sú nové chytré hodinky určené hlavne pre deti, pričom ich funkcie ocenia aj rodičia

Ak sa bojíte o svoje deti kde behajú, tak po tom tieto Mi Rabbit hodinky sú ideálnym riešením

Xiaomi Rabbit Children 4C_2
Zdroj: Gizmochina.com

Xiaomi Mi Rabbit 4C 4G sú nové chytré hodinky z kuchyne čínskeho technologického giganta. Tentokrát spoločnosť však mieri na tých najmenších, na naše deti. Ako už z názvu hodiniek plynie, tak hlavnou divíziou týchto hodiniek je ich 4G konektivita.  Na tému upozorňuje portál Gizmochina.com.

Mi Rabbit 4C 4G

Hodinky okrem samotnej 4G konektivity disponujú aj IPX8 certifikátom, čo znamená že majú zvýšenú odolnosť voči vode (môžu byť ponorené do hĺbky 1-metra). Zároveň prichádzajú aj s podporou hlasovej asistentky XiaoAI.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Jedným z ďalších lákadiel týchto chytrých hodiniek (a to najme pre rodičov) je možnosť aktívneho sledovania polohy svojich ratolestí vrátane histórie ich polohy. Hodinky ďalej ponúkajú 1,3“ displej, pričom v ponuke budú aj vo verzii s 1,7“ AMOLED displejom.

Xiaomi Rabbit Children 4C_1
Zdroj: Gizmochina.com

Okrem iného ďalšou vychytávkou týchto hodiniek je bezpochyby 2-megapixelová kamera, ktorá je umiestnená v ráme hodiniek, ktorá okrem iného môže byť ovládaná aj prostredníctvom vzdialeného prístupu za podmienky, že v hodinkách je vložená aktívna SIM karta, prípadne sú pripojené k WiFi sieti.

Hodinky ďalej podporujú napríklad aplikáciu QQ Chat, ktorá umožňuje aj telefonovanie, zároveň nechýba ani možnosť bezkontaktných platieb, pričom rodičia môžu nastaviť maximálny limit a nechýba ani možnosť prezerania histórie transakcií. Vybavené sú samozrejme aj viacerými základnými senzormi, ktoré umožňujú sledovanie športovej aktivity.

Prejdime však k cene týchto chytrých hodiniek. Odporúčaná cena je 56$. Zároveň však treba dodať, že aktuálne sú dostupné len pre čínsky región. Dostupnosť v ďalších regiónoch nie je zatiaľ známou.

Ocenili by ste takéto chytré hodinky aj Vy? Dajte nám nižšie v komentároch vedieť.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre