Sponzorovaný obsahSpravodajstvoXiaomi

Xiaomi Mi Pad 4: Nepremeškajte túto akciu na jeden z najlepších tabletov od Xiaomi, ktorá sa nemusí tak skoro opakovať

Xiaomi Mi Pad 4, jeden z najlepších tabletov od Xiaomi s 8” FULL HD displejom a obrovskou batériou je aktuálne dostupný za skvelú cenu.

Tablety s operačným systémom Android nie sú vo svete rozhodne také populárne, ako konkurenčné iPady z výrobne Apple. Častokrát sú považované za lacné napodobneniny, ktoré nič nedokážu a za svojimi konkurentmi výrazne zaostávajú. I keď sa niektoré mýty môžu javiť ako pravdivé, určite pod ne nespadajú všetky tablety, teda minimálne tie, za ktorými stoja veľké značky. Jedným z takýchto modelov je aj jeden z najlepších Android tabletov – Xiaomi Mi Pad 4. Tento kúsok je naozaj dokonalým spojením vynikajúcich technických špecifikácií, s ktorými si vystačí bežný používateľ, pričom si stále zachováva naozaj prívetivú cenovku, ktorá aktuálne padla na zrejme najnižšiu cenu od svojho uvedenia na trh. 

Čo tablet Mi Pad 4 ponúka?

Najväčšou dominantou tabletu Mi Pad 4 je 8-palcový displej s rozlíšením 1920 x 1200 pixelov s pomerom strán 16:10. Kvalitný displej krásne dopĺňa elegantný a hladký dizajn celého zariadenia, ktorý ide v štýle konkurenčných iPadov. 

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
xiaomi mi pad 4 overview_opt
Zdroj: Geekbuying

I keď by sa kvôli cenovke mohlo zdať, že Mi Pad 4 bude zaostávať z hľadiska výkonnosti, realita je úplne iná. V jeho útrobách totižto nájdeme výkonný procesor Snadpragon 660, ktorý v spolupráci s 4 GB RAM funguje bravúrne. 

xiaomi mi pad 4 2_opt
Zdroj: Geekbuying

Ďalšou prednosťou tabletu Mi Pad 4 je aj dobrá fotografická výbava, ktorá pozostáva z 13 Mpx zadného a 5 Mpx predného fotoaparátu. V spolupráci so špičkovým softvérom sú tak výsledné fotografie naozaj kvalitné, čo u tabletov nebýva zvykom. 

Najväčším ťahúňom je batéria

Častým nedostatkom tabletov je slabá výdrž batérie, ktorá vo väčšine prípadov nepostačuje na celodennú prevádzku. Mi Pad 4 je však príkladom toho, že aj tento nedostatok sa dá efektívne odstrániť. Xiaomi tento problém vyriešilo 6000 mAh batériou, s ktorou si pohodlne poradíte aj počas celého dňa. 

xiaomi mi pad 4 bateria_opt
Zdroj: Geekbuying

Tablet Mi Pad 4 momentálne najvýhodnejšie kúpiš na e-shope Geekbuying.com, ktorý ponúka Mi Pad 4 s 4 GB RAM a 64 GB úložiskom už za 211,61 eur s dopravou zo španielskeho skladu. Pre zrazenie ceny však musíš použiť zľavový kupón 3QWFWLHY. Produkt je dodávaný z EÚ skladu, vďaka čomu sa vyhnete ďalším poplatkom ako clo či DPH. 

Xiaomi Mi Pad 4 za takúto cenu nájdeš na Geekbuying.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close