Profesionálny high-end notebook Xiaomi Mi Pro aktuálne kúpiš v akciovej ponuke za cenu, ktorej sa nehovorí nie

Zdroj: produktová fotografia (Xiaomi Mi Notebook Pro)

Vďaka spoluprácu s internetovým obchodom GearBest.com sme si pre vás pripravili akciovú ponuku, ktorej sa ťažko odoláva. Aktuálne jeden z najvýkonnejších notebookov značky Xiaomi – Mi Pro môžeš získať výrazne lacnejšie ako za normálnych okolností. Poďme však pekne po poriadku a predstavme si tento notebook so všetkým čo k tomu patrí.

Xiaomi Mi Pro nezaujme na prvý pohľad  len dizajnom, ale aj výkonom

Ako je u značky Xiaomi známe tak ich zariadenia sú výnimočne z viacerých uhľov. Jednými z nich sú dizajn, konštrukcia a unikátne vlastosti. Ako môžete vidieť na obrázkoch nižšie zariadenie zaujme unikátnym telom vyhotoveným z kovu. Zdvih klávesov je 1,5mm. Okrem toho klávesy sa môžu pochváliť podsvietením. Na touchpade dokonca nechýba ani skener odtlačkov prstov. Mimochodom, touchpad podporuje aj viacero gest.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Hlavnou dominantou tohto zariadenia je veľký 15,6“ FULL HD displej s pomerom strán 16:9 s maximálnym jasom 300 nitov.

Zdroj: produktová fotografia (Xiaomi Mi Notebook Pro)

Notebook je aktuálne dodávaný vo viacerých variantoch. My si nižšie popíšeme dva varianty. Prvým, a tým lacnejším je konfigurácia v podobe procesoru Intel Core i5-8250U so štvormi jadrami pracujúcimi na frekvencii od 1,6GHz až po 3,4GHz. Ďalej, o výkon sa stará 8GB operačnej pamäte RAM so zbernicou DDR4, ktorej sekunduje 256GB SSD disk. O graficky náročné úlohy sa zas stará grafická karta NVIDIA GeForce MX 150 GPU s pamäťou 2GB (GDDR5).

Zdroj: produktová fotografia (Xiaomi Mi Notebook Pro)

Z hľadiska konektivity notebook ponúka Dual WiFi 2.4GHz/5.0GHz, 2x USB 3.0, 2x USB Type-C, HDMI konektor, 3.5mm jack, slot pre SD kartu a Bluetooth 4.1.  O výdrž notebooku na cestách sa stará veľká 8000mAh batéria, ktorá sľubuje 7 až 8 hodín práce. Doba nabíjacieho cyklu je zhruba 2 hodiny. Mimochodom o kvalitu zvuku sa starajú dva reproduktory Harman Infinity s výkonom po  2,5W.

Zdroj: produktová fotografia (Xiaomi Mi Notebook Pro)

Notebook aktuálne je možné zadovážiť za zhruba 690€ za podmienky využitia kupónu „GBDY0033“ z čínskeho skladu. V tomto prípade odporúčame využiť dopravu EU Express, ktorá stojí 4,42€. Vďaka tomuto typu dopravy notebook preclí za vás GearBest. Doba dodania v tomto prípade je 10 až 21 pracovných dní. Kupón je limitovaný len na obmedzený počet zariadení. Druhá možnosť je objednanie notebooku z EÚ skladu (G-W-16, resp. iný) kde koncová cena je o niečo vyššia. Na druhej strane však notebook budete mať do pár dní doma.

Xiaomi Mi Notebook Pro nájdeš v akciovej ponuke tu

Ak sa vám z hľadiska výkonu máli, tak GearBest ponúka notebook aj vo výkonnejšej verzii. Hlavné rozdiely sú v procesore, ktorý v tomto prípade je Intel Core i7 so štvormi jadrami s pracovnou frekvenciou od 1.8GHz po 4GHz. Druhým výrazným rozdielom je veľkosť operačnej pamäte RAM, ktorá v tomto prípade je 16GB. Notebook aktuálne je možne zadovážiť si za menej ako 920€ za podmienky využitia kupónu „12DFDG“. Tak isto ako v predošlom prípade jedná sa o limitovanú ponuku na niekoľko kusov zariadenia. Zároveň nezabudnite využiť dopravu EU Express, prostredníctvom ktorej sa vyhnete možným doplatkom.

Xiaomi Mi Notebook Pro vo verzii s procesorom i7 a 16GB RAM nájdeš tu


Zdroj: GearBest.com, obrázky: produktové fotografie
Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre