Prémiový smartfón Xiaomi Mi Note 3 je dostupný za doteraz najlepšiu cenu

Xiaomi Mi Note 3
Zdroj: Youtube (Mrwhosetheboss)

Smartfóny z kuchyne Xiaomi bez pochýb patria medzi tie najžiadanejšie zariadenia na trhu. Dôvod je jednoduchý, ponúkajú skvelý pomer cena:výkon a inak tomu nie je ani teraz. Minuloročný prémiový smartfón Mi Note 3 je aktuálne dostupný s lákavou cenovkou 190.40€ za podmienky využitia kupónu „GBMP34E“. Čerešničkou na torte je doručenie bez ďalších poplatkov ako je doplácania CLA či DPH prostredníctvom dopravy EU Priority Line.

Veľký 5,5“ displej

Dominantou telefónu je veľká 5,5“ obrazovka, ktorá dostala do vienka FULL HD rozlíšenie. Nuž, ale to aj tak nie je stále hlavným ťahúňom, ktorým je predná inteligentná kamera s 16MP rozlíšením a clonou f/2.0. Predná kamera totiž podporuje technológiu SMART AI Bokeh Beauty, ktorá ponúka odomykanie smartfónu pomocou oskenovania tváre pričom výrobca udáva rýchlosť 500 milisekúnd. Samozrejmosťou je skener odtlačkov prstov, ktorý je umiestnený v tlačidle Domov.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Zdroj: Youtube (Redskull)

Zadná strana zaujme duálnym fotoaparátom

Zadná strana smartfónu na prvý pohľad zaujme hneď dvomi fotoaparátmi. Hlavný fotoaparát disponuje 12MP snímačom s clonou f/1.8, ktorému sekunduje širokouhlý snímač s clonou f/2.6, ktorý sa môže pochváliť dvojnásobným optickým priblížením. Nechýba samozrejme ani optická stabilizácia či možnosť natáčania videí v 4K kvalite.

Zdroj: Youtube (Redskull)

Pod kapotou nájdeme parametre hodné najvýkonnejších smartfónov na trhu

V útrobách zariadenia nájdeme osemjadrový procesor od známeho výrobcu Qualcomm, Snapdragon 660 pracujúci na frekvencii 2.2GHz pre každé jadro. Sekundujeme grafických chip Adreno 512 pracujúci na frekvencii 650MHz. O multitasking sa bude starať operačná pamäť o kapacite 6GB RAM spolu s úložným priestorom 64GB. Smartfónu samozrejme nechýba podpora 3G, 4G technológie, e-kompas, skener odtlačkov prstov umiestnený v tlačidle Home, gyroskop senzor priblíženia, podpora dvoch aktívnych SIM kariet,… jednoducho telefón ponúka parametre hodné najvýkonnejších smartfónov na trhu. Mimochodom, o výdrž smartfónu sa stará batéria o veľkosti 3500mAh, ktorú nabijete prostredníctvom USB – Type C konektora s podporou technológie Quick Charge 3.0.

Zdroj: Youtube (Redskull)

Ak ťa smartfón zaujíma tak ho nájdeš v akciovej ponuke na odkaze nižšie (pod videorecenziou). PS: nezabudni na zľavový kupón „GBMP34E“ a dopravu EU Priority Line.

Xiaomi Mi Note 3 zlavovy kupon
Zdroj: vlastný

Zdroj: TS, obrázky: Redskull (Youtube)

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre