SpravodajstvoXiaomi

Xiaomi Mi Note 10 zažije európsku premiéru v susednom Poľsku. Poznáme dokonca aj dátum predstavenia smartfónu

Poľská pobočka Xiaomi zdieľala status, v ktorom píše, že 14. novembra predstaví nové produkty. Očakáva sa aj smartfón Mi Note 10.

Niekoľko dní dozadu sa začalo intenzívnejšie hovoriť ohľade smartfónu Xiaomi Mi CC9 Pro, ktorý má priniesť 5 kamier umiestnených v zadnej stene  so 108-megapixelovým hlavným snímačom. Krátko na to, ako blesk z jasného neba prišli správy ohľadne zariadenia Xiaomi Mi Note 10, ktoré by malo vo svojej podstate vylepšenou verziou smartfónu Mi CC9 Pro (pozn. redakcie: silnejší procesor,…). V priebehu posledných dní spoločnosť Xiaomi potvrdila, že zariadenie Mi CC9 Pro bude predstavené 5. novembra, teda budúci týždeň. Po jeho boku má byť predstavený aj nový operačný systém pre chytré hodinky Mi WearOS.  Okrem toho sa hovorilo, že bude na trh uvedený aj smartfón Mi Note 10, o  ktorom vieme, že na ňom spoločnosť intenzívne pracuje.

Poľská pobočka Xiaomi prezrádza dátum predstavenia nových produktov

Poľská pobočka Xiaomi zdieľala na sociálnej sieti Facebook niekoľko statusov spojených so zariadením Mi Note 10. V  prvom zverejnenom statuse zverejnila niekoľko fotografií vytvorených samotným zariadením, kde potvrdzuje rozlíšenie kamery zariadenia.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

108MP to nie tylko super wyraźne zdjęcie, to też możliwość dostrzeżenia detali, których wcześniej pozostawały nieuchwytne. #MiNote10 #DareToDiscover

Zveřejnil(a) Xiaomi Polska dne Středa 30. října 2019

V  krátkej nadväznosti na prvý zverejnený status publikovala ďalší, v ktorom píše o predstavení nových produktov. Konkrétne spomína 14. november.

Zveřejnil(a) Xiaomi Polska dne Úterý 29. října 2019

Poľská pobočka Xiaomi tak pravdepodobne naznačuje, že Mi Note 10 pre európsky trh bude uvedený práve vo Varšave. Či sa tak skutočne stane je dnes otázne. Poľská pobočka Xiaomi už niekoľkokrát zverejnila podobné informácie, ale nakoniec realita bola odlišná. V  každom prípade, Mi Note 10 je na spadnutie, a predstavený bude v najbližších dňoch, až týždňoch.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close