Xiaomi

Xiaomi Mi MIX 3 príde s vylepšeným dizajnom a viacerými novinkami. Vylúčená nie je ani vysúvacia selfie kamera

Spoločnosť Xiaomi v septembri minulého roka svetu predstavila svoju novú vlajkovú loď s označením Mi MIX 2. Tá prešla v tomto roku menším redizajnom hardvéru, vďaka čomu si zaslúžila označenie Mi MIX 2S. Nejedná sa však o nového nástupcu, ale iba o o čosi vylepšenú verziu. Nová vlajková loď Mi MIX 3 ju zrejme nahradí už tento rok, aspoň to naznačujú najnovšie špekulácie. Taktiež poznáme prvé informácie o smartfóne a aj zásadné novinky, s ktorými Xiaomi Mi MIX 3 príde.

Novší dizajn a tenšie rámiky si vypýtali svoju daň

Zdroj: gizmochina.com

V najnovšej verzii operačného systému MIUI 10, ktorá je zatiaľ dostupná iba v Číne, sa objavili zmienky o budúcej vlajkovej lodi Xiaomi Mi MIX 3. Omylom sprístupnené fotografie zo systému nám aspoň čiastočne odhaľujú dizajn budúceho zariadenia. Mi MIX 3 by malo prísť s oveľa tenšími rámikmi okolo displeja, čím by sa stratilo možné miesto na umiestnenie selfie fotoaparátu. Spoločnosť Xiaomi totižto už dlhšiu dobu uvažuje nad vytvorením vysúvacej selfie kamery, podobne ako to spravila spoločnosť Vivo.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Záhadné tlačidlo na boku zariadeniaň

Zdroj: gizmochina.com

Uniknutý obrázok fanúšikov nezaujal iba svojim iným dizajnom, ale aj záhadným tlačidlom na ľavej strane zariadenia. Podľa momentálne dostupných informácií má ísť o úplne nové tlačidlo, ktoré bude určené pre zatiaľ neznáme AI funkcie. O tlačidle sa zmieňuje aj samotný čínsky popis na obrázku, no nedá sa z neho vydedukovať, aké majú byť funkcie tohto tlačidla.

Zmena dizajnu je v prípade novej vlajkovej lodi naozaj pochopiteľná, no nahradenie klasickej selfie kamery vysúvacou je dosť riskantné. Jej prevedenie musí byť naozaj dokonalé, keďže dobre vieme, že smartfón od spoločnosti Vivo naozaj veľa úspechu nezožal. Mi MIX 3 môže zaujať aj v prípade vysúvacej selfie kamery, no masy s najväčšou pravdepodobnosťou nezaujme.

Zdroj: gizmochina.com, úvodný obrázok (AndroidCentral)

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close