Xiaomi Mi Band 5: Pozrite sa, ako by mal vyzerať najočakávanejší fitness náramok tohto roka

Do obehu sa dostali fotografie Mi Band 5 náramku

Zdroj: Slashleaks.com

Spoločnosť Huami len niekoľko dní dozadu oficiálne potvrdila, že fitness náramok Mi Band 5 bude predstavený v priebehu tohto roka. V súčasnosti ohľadne náramku toho moc nevieme s výnimkou toho, že aj globálna verzia hodiniek bude disponovať NFC čipom. Inými slovami, s hodinkami bude možné napríklad aj platiť.

Pozrite sa, ako bude vyzerať Mi Band 5

Portál SlashLeaks prostredníctvom sociálnej siete Twitter v priebehu víkendu publikoval reálne fotografie očakávaného náramku Mi Band 5. Ako môžete nižšie vidieť, tak oproti súčasnej generácii náramku, Mi Band 5, prešli výraznými dizajnovými zmenami. Displej narástol na celú prednú stenu s tým, že v spodnej časti zostal výrez, v ktorom sa schováva tlačidlo Domov.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Očakáva sa, že náramok bude dostupný v dvoch prevedeniach. Konkrétne vo veľkosti 1,2“ a 0,95“. Tak ako v minulosti, tak aj teraz by mali byť vybavené AMOLED displejom.

Predpokladaná cena hodiniek by sa mala pohybovať niekde pod úrovňou 30 dolárov (pre čínsky trh). Ich predstavenie sa očakáva v druhej polovici tohto roka. Spoločnosť Xiaomi, resp. Huami, ktorá stojí za ich fyzickou výrobou, však ešte neprezradila presný termín ich uvedenia na trh. Len pre pripomenutie, Mi Band 4 fitness náramok, bol predstavený v júni. Inými slovami, teoreticky môžeme očakávať podobný termín predstavenia aj Mi Band 5 náramku.

Via gizchina.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre