Sponzorovaný obsahSpravodajstvoXiaomi

Xiaomi Mi Air 2 SE – nové bezdrôtové slúchadlá s bezkonkurenčnou výdržou a šialene nízkou cenovkou

Nové bezdrôtové slúchadlá od Xiaomi sú tu! Tejto neodolateľnej akcii bez akýchkoľvek doplatkov ako clo či DPH jednoducho neodoláš

Spoločnosť Xiaomi prichádza s novými bezdrôtovými slúchadlami, ktoré sú už v týchto momentoch dostupné aj v našich končinách. Štýlové a zároveň dobre vybavené bezdrôtové slúchadlá Xiaomi Mi Air 2 SE si jednoducho zamiluješ hneď na prvý pohľad. 

Xiaomi Mi Air 2 SE v skvelej zľave nájdeš na TomTop.com

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Nové Xiaomi Mi Air 2 SE

Slúchadlá Mi Air 2 SE sme schválne označili za štýlové, keďže sa svojim dizajnom náramne podobajú na populárne, no násobne drahšie slúchadlá Apple AirPods. Mi Air 2 SE však spadajú do úplne inej cenovej kategórie, čo však neznamená, že ide o rádovo horšie slúchadlá, práve naopak. Oproti svojim konkurentom majú značne navrch. 

xiaomi mi air 2 se menice
Zdroj: TomTop

Hlavným špecifikom nových slúchadiel sú bezpochyby veľké 14,2 mm meniče, ktoré by ste v tejto cenovej kategórii hľadali márne. Vďaka tak veľkým meničom sa môžete spoľahnúť nie len na kvalitné basy, ale na celkovú špičkovú kvalitu zvuku a dobre vyladené výšky. 

Ďalšou veľkou prednosťou slúchadiel je ich výdrž, keďže sú dodávané s pomerne kompaktným nabíjacím boxom. Aj napriek ich kompaktnosti však môžme hovoriť o špičkovej výdrži – 5 hodín na jedno nabitie slúchadiel a až 20 hodín počúvania hudby s nabíjacím boxom

xiaomi mi air 2 se miui
Zdroj: TomTop

Samozrejmosťou moderných bezdrôtových slúchadiel je pripojenie Bluetooth 5.0 zaručujúce skvelú stabilitu a kvalitný prenos zvuku zo smartfónu, ako aj dotykové ovládanie priamo na slúchadlách, či skvelé prepojenie s nadstavbou MIUI.

Xiaomi Mi Air 2 SE v skvelej zľave nájdeš na TomTop.com

Nové bezdrôtové slúchadlá Xiaomi Mi Air 2 SE nájdeš v skvelej zľave na e-shope TomTop.com, ktorý ich pri použití zľavového kupónu SKPAE0594 ponúka už za 30,68 eur. Samozrejmosťou je bezplatná doprava až ku vašim dverám bez akýchkoľvek skrytých poplatkov ako clo, či DPH. 

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close