SpravodajstvoXiaomi

Xiaomi Mi A3 smartfón je oficiálne predstavený. Bohužiaľ, však sklame slabým rozlíšením displeja

Spoločnosť Xiaomi oficiálne predstavila smartfón Xiaomi Mi A3. Ponúka skvelé parametre, teda až na displej, ktorý má len HD+ rozlíšenie.

Spoločnosť Xiaomi pred niekoľkými dňami s  fanúšikmi spoločnosti zdieľala informácie týkajúce sa oficiálneho predstavenia zariadení  Xiaomi Mi A3 a  Xiaomi Mi A3 Lite. Malo sa tak stať 25. júla v  poľskej Varšave.

Dnes už vieme, že zariadenia Xiaomi Mi A3 svoju premiéru nebude mať v  Poľsku. A to z dôvodu, že smartfón bol pred pár hodinami predstavený v Španielsku. Upozorňuje na to portál Gizchina.com.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Xiaomi Mi A3 je oficiálne predstavený

Zariadenie prináša 6,1“ OLED displej s  rozlíšením 1560 x 720 bodov. Ako už asi tušíte, vzhľadom na OLED displej, tak zariadenie ponúka skener odtlačkov prstov umiestnený v  displeji. V jeho vrchnej časti nájdeme ešte 32-megapixelovú kamera s clonou f/2.0.

Xiaomi Mi A3_displej
Zdroj: produktová fotografia

Zariadenie je poháňané proesorom Qualcomm Snapdragon 665, ktorý dopĺňa 4GB operačnej pamäte RAM (LPDDR4X) v  kombinácii so 64GB/128GB úložným priestorom. Nechýba ani podpora pamäťových kariet. Smartfón ďalej disponuje trojicou kamier umiestnených v zadnej stene zariadenia. Hlavný snímač má 48-megapixelov a clonu f/1.79. Dopĺňa ho 8-megapixelový snímač so šírkou záberu 118°, a 2-megapixelový hĺbkový snímač.

Xiaomi Mi A3_kamera
Zdroj: produktová fotografia

Smartfón je napájaný batériou s  kapacitou 4,030mAh, ktorú je možné nabiť prostredníctvom technológie rýchleho nabíjania do 18W. Mnohých určite poteší, že zariadenie disponuje aj 3,5 jackom. Na druhej strane však sklame absenciou  NFC čipu.

Xiaomi Mi A3_bateria
Zdroj: produktová fotografia

Aby sme nezabudli, smartfón beží na operačnom systéme Android One. Vo 64GB verzii sa bude predávať za 249€. V  prípade 128GB verzie si budú musieť za neho záujemcovia priplatiť ďalších 30€.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close