Xiaomi Mi 9 trhá výkonnostné rebríčky! V predbežných testoch na AnTuTu dosiahol ohromné skóre

Xiaomi Mi 9 predstavenie
Zdroj: vlastný

V uplynulých dňoch ste takmer určite zachytili množstvo informácií o novom smartfóne Xiaomi Mi 9, ktorý sa stane novým vlajkonosičom čínskeho giganta. Už viackrát sme vyzdvihovali jeho technické špecifikácie, vzhľad, odolnosť, či kameru, no tentokrát sme sa dočkali aj prvých neoficiálnych výkonnostných testov, ktoré hovoria naozaj za všetko. Nový Xiaomi Mi 9 bude jednoducho prekypovať výkonom.

Výkonu bude mať na rozdávanie

Ako sme už v minulosti viackrát uvádzali, nový vlajkonosič od Xiaomi bude vybavený najnovšou generáciou vlajkových procesorov od spoločnosti Qualcomm. Nový Snapdragon 855 doteraz potvrdzoval svoju výkonnosť naozaj slušnými výsledkami v benchmarkových testoch, no Xiaomi posunulo hranice tohto procesoru na ešte vyššiu úroveň. V testoch porazil všetky minuloročné vlajkové lode, ako aj všetky doposiaľ predstavené smartfóny s novým Snapdragonom 855.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
xiaomi mi 9 benchmark
Zdroj: Gizchina

V predbežnom teste AnTuTu dosiahol smartfón skóre na úrovni 387 851 bodov. Pre porovnanie, najlepším výkonom procesoru Snapdragon 855 na AnTuTu bolo skóre 362 110, čo je rozdiel o viac ako 20 000 bodov.

Výkon nového Xiaomi Mi 9 bude bezpochyby úplne famózny, no pre definitívne výsledky si budeme musieť ešte zopár týždňov počkať. Smartfón bude predstavený 20. februára a prví zákazníci sa ku svojim kúskom dostanú zrejme až počas marca.

Zdroj: gizchina.com, úvodný obrázok (vlastný)

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre