Xiaomi Mi 11i je predstavený. Ide o mierne pozmenený variant zariadenia K40 Pro+. V čom sa líši?

Model Xiaomi Mi 11i je oficiálne predstavený, nejde však úplne o novinku. Pozrite sa na predstavenie vlajkového modelu v globálnej verzii!

Mi 11i
Zdroj: Xiaomi

Včera počas globálnej časti Xiaomi Mega Launch-u spoločnosť predstavila i jeden smartfón, ktorý nám nie je úplne neznámy. Rozprávame sa o modeli Xiaomi Mi 11i, ktorý je globálnou verziou čínskeho Redmi K40 Pro+. Predsalen si ale prešiel úpravami, pozrite sa, čo nový Mi 11i ponúkne.

Xiaomi Mi 11i

Ako sme už spomínali, model Mi 11i je globálnou verziou vlajkového modelu od Redmi. Xiaomi Mi 11i je včerajším tretím modelom so Snapdragonom 888. Prináša 120Hz AMOLED displej, ktorý je rovnaký, ako v modeli Mi 11 Pro či Ultra. Čo sa však týka kamery, hlavný snímač ponúka až 108mpx, pričom ho dopĺňa 8mpx ultraširoký a 5mpx makro snímač. O selfie snímky sa postará 20mpx snímač umiestnený v centrálnom priestrele displeja.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Medzi doplnky smartfónu patrí napríklad NFC pre bezkontaktné platby, Bluetooth 5.2 pre pripojenie dvoch audio zariadení súčasne a stereo reproduktory. Čo však chýba, je 3,5mm jack pre slúchadlá. Pripojenie slúchadiel teda bude nutné riešiť prostredníctvom Bluetooth.

Čo sa týka výdrže smartfónu, Xiaomi Mi 11i prichádza s 4520mAh batériou a 33W nabíjaním. Zatiaľ teda ide o identický model s Redmi K40 Pro+, zmena však nastáva v pamäťovej konfigurácii. Tá sa z pôvodných 12+256GB posunula k dvom verziám. V globálnej verzii teda bude mmodel dostupný „len“ s 8GB pamäte RAM a interné úložisko smartfónu bude k dispozícii v 128GB a 256GB prevedeniach.

Dostupnosť a cena

Veríme, že model Xiaomi Mi 11i si získa široké publikum. S cenou, ktorá za verziu 8+128GB štartuje na úrovni 649€ je veľmi atraktívnym zariadením a určite vás mnohých zlákal. Za vyššie úložisko si Xiaomi vypýta 699€, čo síce nie je málo, ale k výbave a prevedeniu je cena adekvátna.

Oslovil vás tento model? Alebo by ste radšej siahli po inom modeli z  predstavovania? Dajte nám vedieť v komentároch a sledujte nás i dnes pre najnovšie informácie z pokračovania Xiaomi Mega Launch-u, na ktorom sa okrem iného predstaví i Mi MIX!

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre