Blížiaci sa koniec kolobežkovej sezóny prináša zľavy, ktorým sa len ťažko odoláva!

Xiaomi kolobezka m365-min
Zdroj: Youtube (Xiaomi)

Kolobežková sezóna je takmer u konca a spolu s ňou prichádzajú aj atraktívne zľavy, ktorým sa len ťažko odoláva. Jednou z takýchto ponúk je kolobežka Xiaomi M365, ktorá je aktuálne dostupná z nemeckého skladu v kombinácii so zľavovým kupónom „CMY51“ za 383.23€ spolu s poštovným namiesto 522€. Čerešničkou na torte je, že sa tak vyhnete doplácaniu DPH či CLA a doma ju budete mať do 5 pracovných dní od expedovania.

XIAOMI M365

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Čo sa skrýva Xiaomi kolobežka v útrobách?

Xiaomi M365
Zdroj: produktová fotografia

Celá skladacia kolobežka váži iba 12,5 kg. V tele tejto ultraľahkej skladacej kolobežky nájdeme motor s výkonom 250W a batériu s kapacitou 18650mAh, ktorá zabezpečuje až 30km dojazd. Pri brázdení ulicami môžete dosiahnuť rýchlosť až do 25km/h a ani pri takéjto rýchlosti sa nemusíte báť o vašu bezpečnosť. 8.5 palcové kolesá sú nielen vybavené kvalitným odpružením, veľkými brzdami, ale disponujú aj technológiou E-ABS, ktorá sa stará o bleskové zastavenie s brzdnou dráhou len 4 metre.

Zdroj: gearbest.co%

Výhody tejto kolobežky

Ako je to u Xiaomi kolobežiek zvykom, využívajú množstvo inteligentných technológií. Najlepšou vychytávkou je zrejme technológia BMS (battery management system), ktoré využíva kinetickú energiu na spätné nabíjanie. Kolobežka zároveň kontroluje aj stav batérie prostredníctvom diód umiestnených na kormidle a samozrejmosťou je aj možnosť spárovania s aplikáciami MiHome alebo Xiaomi App. Výhodou tejto kolobežky je aj celkom vysoká nosnosť – až 100kg, odolnosť voči vode (IP54) alebo  rýchle nabíjanie batérie, cca. do 5 hodín. 

Xiaomi Mi365 kolobezka parametre-min
Xiaomi Mi365 kolobezka parametre-min.jpg

Čerešničkou na torte je samozrejme cena. Jej cenovka je momentálne na úrovni 383.23€, no počet dostupných kusov sa stále znižuje a akcia trvá už iba niekoľko dní. Mnohých poteší aj expresné doručenie do 5 pracovných dní a zároveň garancia e-shopu, že všetko preclí za vás a  teda sa nemusíte obávať nečakaných výdavkov.

Xiaomi kolobezka M365 kupon-min (1)
Zdroj: vlastný

XIAOMI M365

Zdroj: vlastný

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre