Xiaomi JIMMY JW31 – bezdrôtový tlakový čistič, ktorý si vystačí s akýmkoľvek vodným zdrojom a vlastnou batériou

Bezdrôtová domáca "wapka" v podobe tlakového čističa JIMMY JW31 od Xiaomi je skvelým multifunkčným riešením, ktoré stojí za pozornosť.

xiaomi jimmy jw31 tlakovy cistic
Zdroj: Geekbuying

Vysokotlakový čistič, drvivou väčšinou z nás laicky označovaný ako „wapka“, by rozhodne nemal chýbať v žiadnom rodinnom dome, na chate alebo na záhrade. V podmienkach bytu by si s bežnou wapkou človek len ťažko poradil, keďže väčšina tlakových čističov vyžaduje stály prívod vody a pochopiteľne, elektrického prúdu. Doba však rokmi pokročila a na trh už pred pár rokmi prišli prvé tlakové čističe, ktoré by bolo možné využiť naozaj takmer kdekoľvek. Spočiatku drahé zariadenia však rokmi začali naberať na popularite, čo donútilo výrobcov priniesť na trh aj cenovo dostupnejšie riešenia. Príležitosti sa chytilo aj čínske Xiaomi, ktoré pred pár rokmi prinieslo akumulátorový tlakový čistič Xiaomi JIMMY JW31. Multifunkčný model však stále patrí medzi najlepšie kúsky na trhu v tejto cenovej kategórii.

Xiaomi JIMMY JW31 s kupónom „JIMMYJW31“ za 106,46 eur v PL sklade

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Xiaomi JIMMY JW31 – multifunkčné riešenie pre akúkoľvek domácnosť

xiaomi jimmy jw31
Zdroj: Geekbuying

Umytie zablateného bicykla, špinavých okien a diskov na aute či nebodaj čistenie záhradného nábytku po sezóne. S bežným tlakovým čističom zábavka na niekoľko desiatok minút, keďže treba siahnuť po hadici a následne ťahať predlžovačku až pred dom. Nehovoriac o situácii, keď človek nemá ako dostať zdroj vody a elektriny na požadované miesto. V takom prípade prichádza na rad práve bezdrôtový tlakový čistič Xiaomi JIMMY JW31. Ten je totižto napájaný z vlastnej batérie a zároveň je možné využiť aj akýkoľvek číry vodný zdroj, či už bazén, sud s vodou alebo bandasku. 

xiaomi jimmy jw31 balenie
Zdroj: Geekbuying

Samozrejme, pohon na batériu s celkovou kapacitou 12 500 mAh a 180W elektromotor majú svoje limity. Nižší tlak 2,2 MPa (22 barov) a prietok 180 l/h však bohato postačujú pre používanie čističa v okolí domu, na záhrade ako aj na spomínané umývanie auta alebo bicykla. Výdrž samotnej batérie závisí od použitého režimu, no podľa výrobcu by mala na jedno nabitie zvládnuť aj umytie dvoch áut. 

Tlakový čistič JIMMY JW31 však neláka iba na praktickosť a použitie takmer kdekoľvek. Jeho veľkou výhodou je aj netradičná hlavica s 5 rôznymi režimami, ktoré je možné meniť iba otočením, podobne ako pri zavlažovacích pištoliach. Na výber sú tak viaceré režimy s vysokým tlakom, no k dispozícii je aj režim sprchy, ktorý určite poteší domácich miláčikov počas horúcich letných dní. Spomenieme aj prítomnosť šikovnej prídavnej nádržky na čistiaci prostriedok. Tá sa zíde najmä pri umývaní auta alebo bicyklov.

Xiaomi JIMMY JW31 s kupónom „JIMMYJW31“ za 106,46 eur v PL sklade

Bezdrôtový tlakový čistič Xiaomi JIMMY JW31 momentálne nájdeš v bezkonkurenčnej ponuke na e-shope Geekbuying.com. S kupónom „JIMMYJW31 zrazíš jeho cenu na skvelých 106,46 eur v poľskom sklade. Doprava je v tomto prípade expresne rýchla a bezplatná, čo vždy poteší. Vďaka nej sa totižto vyhneš zbytočným poplatkom ako clo alebo DPH

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre