Sponzorovaný obsahSpravodajstvoXiaomi

Nástupcu populárneho fitnes náramku Mi Band 2 Xiaomi Huami AMAZFIT Cor kúpite za zvýhodnenú cenu

Niekoľko týždňov dozadu sme mohli byť svedkami predstavenia novej generácie fitnes náramku Xiaomi Huami AMAZFIT Cor, ktoré sa dostali do predaja len nedávno.

Xiaomi Huami Amazfit Cor v akciovej ponuka nájdeš tu

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Ako už z názvu plynie tak sa jedná o fitnes náramok z produktovej rodiny Huami, ktorá má na svedomí aj predošlú generáciu fitnes náramku Mi Band 2. Nuž, generačná obmena priniesla 1.23“ IPS displej, ktorý je chránený krycím sklíčkom Gorilla Glass.

Zdroj: YT

Okrem vynoveného displeja prináša aj viacero noviniek po stránke hardwaru ako aj vlastností. Napríklad vodotesnosť tohto náramku je po novom až do hĺbky 40 metrov. Výdrž batérie v tomto prípade bohužiaľ o niečo poklesla – „len“ na 12 dní. Na druhej strane dalo sa to aj čakať, predsa len väčší a farebný displej si musel niekde vybrať svoju daň.

Zdroj: produktová fotografia

Huami Amazfit Cor ďalej prináša aj výbavu v podobe viacerých senzorov ako sú napríklad: snímač spánku, snímač merania tepu, krokomer, snímač športových aktivít a podobne. Nechýbajú samozrejme ani notifikácie týkajúce sa napríklad SMS správ, telefonátov a podobne. Taktiež hodinky ponúkajú informácie o počasí ako aj funkcie tipu budík, stopky a ďalšie.

Zdroj: YT

Ak vás nová generácia náramku zaujíma tak vám odporúčame využiť kupón „GBDY0081“ s ktorým aktuálne viete stlačiť cenu z 47,89€ na 40,62€. PS: táto ponuka je limitovaná len na 30 kusov pre celú EÚ. Preto Vám odporúčame dlho neváhať.

Xiaomi Huami Amazfit Cor v akciovej ponuka nájdeš tu

Zdroj: vlastný, GB, YT

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close