Xiaomi Haylou LS02 sú kombináciou podareného dizajnu, skvelej ceny a množstva funkcií

Takto lacné ešte nikdy neboli. Aktuálne stoja menej ako 20€!

haylou ls02 u
Zdroj: Xiaomi

Spoločnosť Xiaomi, respektíve jej podznačka Haylou, len relatívne nedávno predstavila nové inteligentné hodinky Haylou LS02, ktoré na medzinárodných trhoch vystupujú aj pod označením Haylou Smart Watch 2. V poradí druhá generácia dostupných hodiniek, ktoré sa náramne svojim vzhľadom podobajú na drahé Apple Watch, ponúka viacero technických a dizajnových vylepšení, ktoré si určite zamilujete. Samozrejmosťou je neuveriteľne nízka cena, ktorá aktuálne klesla pod  20€ bez akýchkoľvek ďalších poplatkov, keďže bezplatnú dopravu bez cla a DPH zaručuje priamo predajca TomTop.com (Slovakia Duty Free Shipping).

Haylou LS02 Smart Watch 2 -Global Version

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Moderný a funkčný dizajn

haylou ls02
Zdroj: TomTop

Ako sme už spomínali, model Haylou LS02 sa jednoznačne inšpiroval populárnymi Apple Watch, čo im však jednoznačne neuberá na kráse, práve naopak. Štvorcový dizajn kovového tela hodiniek je moderný, zároveň elegantný, no jeho najväčšou výhodou je vodotesnosť s certifikáciou IP68.

haylou ls02 vodotesnost
Zdroj: TomTop

Silikónový náramok je už v tejto cenovej kategórii akýmsi štandardom, pričom spája nie len pohodlie pri každodennom nosení, ale zároveň ponúka skvelý komfort pri vykonávaní športových aktivít.

haylou ls02 displej
Zdroj: TomTop

Podstatný je však aj samotný štvorcový displej s veľkosťou 1,4-palca s rozlíšením 320 x 320 pixelov, čo je pre túto cenovú kategóriu naozajstný unikát. Spomenieme aj veľkosť tela hodiniek – 48 x 36 x 11,5 mm, pričom vážia iba zanedbateľných 35 gramov.

Hodinky nabité funkciami

Hodinky Haylou LS02 majú vo svojej softvérovej výbave hneď 12 športových režimov, z ktorých si vyberú milovníci behu, cyklistiky, klasického cvičenia v posilňovni, či milovníci jógy. Samozrejmosťou je aj prítomnosť neustáleho 24-hodinového monitoringu srdcovej frekvencie, či spánkový monitoring.

haylou ls02 notifikacie
Zdroj: TomTop

Vďaka možnosti spárovania s vašim smartfónom prostredníctvom Bluetooth 5.0 je možné ovládať hudobný prehrávač, prijímať notifikácie, či čítať si správy z vášho smartfónu. V hodinkách tradične nájdete aj budík, zobrazenie počasia, či hneď niekoľko štýlov hodiniek. Spomenieme ale aj špeciálny režim s dychovými cvičeniami, vďaka ktorým sa môžete adekvátne zrelaxovať a uvoľniť.

Na každodenné nabíjanie zabudnite

I keď sú hodinky nabité naozaj skvelými pokročilými funkciami a sú vybavené moderným displejom s vysokým rozlíšením a skvelou svietivosťou, výdrž hodiniek nebola oproti predchodcovi nijako ovplyvnená. Zabudovaná batéria s kapacitou 260 mAh, ktorá sa nabíja špeciálnym magnetickým konektorom, totižto ponúka výdrž až skvelých 20 hodín pri bežnom používaní, no až 30 dní v stadny-by režime.

haylou ls02 nabijacka
Zdroj: TomTop

Haylou LS02 Smart Watch 2 -Global Version

Inteligentné hodinky Haylou LS02 nájdeš v skvelej ponuke na e-shope TomTop.com za menej ako 20 eur s bezplatnou dopravou bez prídavného cla, či DPH.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre