Xiaomi Formovie Dice – prenosný mini FullHD projektor, ktorý vďaka batérii môžete zobrať so sebou naozaj kdekoľvek

Sledovanie filmov, seriálov alebo športových podujatí aj v úplnej divočine? Tento cenovo dostupný projektor od Xiaomi vás určite očarí.

xiaomi formovie dice projektor
Zdroj: TomTop

Stanovačka, chata s priateľmi, či jednoducho chuť vychutnať si doma dokonalý zážitok z pozerania filmu alebo športového prenosu na veľkom plátne? I keď by sa pozeranie filmov na plátne v strede divočiny mohlo zdať ako bláznivý nápad, nie je nereálny. Presne na takýto typ príležitostí spoločnosť Xiaomi vyvinula svoj nový projektor s názvom Formovie Dice. Ide o jeden z najnovších prírastkov do ekosystému produktov od tohto čínskeho giganta a už pri prvom pohľade naň je jasné, že rozhodne stojí za pozornosť. 

Projektor Formovie Dice v unikátnej zľave nájdete na TomTop.com

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Formovie Dice – sledujte filmy a športové prenosy naozaj kdekoľvek

S projektorom Formovie Dice sa nemusíte takmer nijako obmedzovať čo sa výberu priestoru pre sledovanie filmov týka. Projektor si vďaka stavanej batérii a kompaktnému dizajnu môžete vziať naozaj kdekoľvek. Filmy, seriály a iný obsah si tak môžete vychutnať vo FullHD rozlíšení na plátne s veľkosťou až 200 palcov takmer kdekoľvek, kde len budete chcieť. 

xiaomi formovie dice
Zdroj: TomTop

Projektor Formovie Dice je vybavený kvalitným optickým systémom s výkonom až 700 ANSI lúmenov. Filmy vo FullHD rozlíšení si tak vychutnáte v naozaj vysokej kvalite a s dychberúcim jasom a sýtymi farbami. Optický systém umožňuje premietanie filmov zo vzdialenosti až 6 metrov a to z rôznych uhlov, keďže k dispozícii je jednoduché nastavenie sklonu obrazu v oboch smeroch. 

Bezproblémová pripojiteľnosť a zabudovaný Chromecast

Po hardvérovej stránke je projektor poháňaný špičkovým procesorom Amlogic T962X-H, ktorý sa vyrovnáva čipom použitých v bežných inteligentných televízoroch. Projektor je ďalej vybavený až 2 GB RAM a 16 GB eMMC úložiskom. Aj vďaka použitiu výkonnejšieho hardvéru je projektor vybavený aj špičkovým operačným systém Android TV 9.0 a pokročilými funkciami Chromecast či priamo integrovaným hlasovým asistentom. 

xiaomi formovie dice chromecast
Zdroj: TomTop

Premietanie obsahu bezdrôtovo je vďaka systému Android TV a funkcii Chromecast úplne bezproblémové. Podobne je na tom aj premietanie obsahu prostredníctvom káblového pripojenia. K dispozícii je totižto bežný HDMI port a USB port, ale aj audio jack a Bluetooth pre pripojenie externého reproduktoru. 

xiaomi fomovie dice rozmery
Zdroj: TomTop

Najväčšou prednosťou projektoru Formovie Dice je však jeho kompaktnosť a zabudovaná batéria. Projektor môžete zobrať naozaj kdekoľvek, pričom batéria s kapacitou až 16 000 mAh zabezpečuje chod po dobu 3 hodín. Premietanie športového prenosu, či sledovanie aj tých najdlhších filmov tak projektor zvládne ľavou zadnou aj pri úplnom „ostrovnom“ režime v strede lesa alebo na stanovačke. 

Projektor Formovie Dice v unikátnej zľave nájdete na TomTop.com

Kompaktný projektor Formovie Dice momentálne nájdete v bezkonkurenčnej ponuke na e-shope TomTop.com už za 526,99 eur s bezplatným doručením. Dodávaný je z nemeckého skladu, takže sa vyhnete aj ďalším zbytočným poplatkom ako clo a DPH. Na záver by sme chceli dodať, že ide o pomerne exkluzívnu novinku, keďže kampaň na platforme Indiegogo sa skončila len nedávno a dostupnosť tohto projektoru je na európskom trhu viac menej raritou. 

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre