Toto je jedna z najpopulárnejších bezpečnostných kamier od Xiaomi s FULL HD rozlíšením a nočným videním

Zdroj: produktová fotografia

Či už máte dom, byt, záhradu alebo chatu tak vo všetkých prípadoch si treba svoj majetok strážiť najlepšie ako sa dá. V mnohých prípadoch stačí len „lepší“ zámok alebo dvere. Vždy to však neplatí a to hlavne keď bývate v rizikovejšom prostredí, napríklad na prízemí, vo vysoko frekventovaných lokalitách a podobne.

Xiaomi Dafang Smart kamera. PS: nezabudni na kupón „EQNDGMIK“

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Existuje viacero možností ako monitorovať domácnosť

Existuje viacero možností ako monitorovať naše domovy, ale tým najefektívnejším spôsobom je kamera. Xiaomi Dafang je kamerou, ktorá vyčnieva nad konkurenciou. Ponúka totiž vysoké rozlíšenie v podobe FULL HD. Tam to však nekončí. Ďalšou skvelou vlastnosťou je šírka záberu, ktorá je 120 °C. Kamera tiež disponuje funkcionalitou otočenia o 360 °C, počas ktorého môže vytvoriť sériu fotografií, ktoré vám ukážu čo sa deje.

Original Xiaomi Dafang Smart 1080P 1
Zdroj: produktová fotografia

Kamera zároveň dokáže natáčať videá do 15fps počas denného svetla. Poradí si však aj s nočnými podmienkami. Xiaomi Dafang totiž disponuje viacerými infračervenými diódami. V priebehu noci, resp. za výrazne horších podmienok kamera dokáže robiť 10fps. Vzdialenosť do ktorej kamera dokáže zaznamenať pohyb je až do 9 metrov.

Original Xiaomi Dafang Smart 1080P 2-min
Zdroj: produktová fotografia

Zábery z kamery si následne môžete stiahnuť do svojho smartfónu prostredníctvom WiFi, USB portu alebo cez microSD kartu. Samozrejmosťou je aj podpora aplikácie Mi Home, ktorá je dostupná pre Android a iOS zariadenia.

Original Xiaomi Dafang Smart 1080P 3-min
Zdroj: produktová fotografia

Mimochodom, čerešničkou na torte je dostupnosť tejto kamery v nemeckom sklade (inými slovami sa vyhnete nepríjemnému prekvapeniu v podobe doplácania CLA a DPH) pričom v kombinácii s kupónom „EQNDGMIK“ stojí menej ako 37€.

Original Xiaomi Dafang Smart 1080P kupon
Zdroj: vlastný

Xiaomi Dafang Smart kamera. PS: nezabudni na kupón „EQNDGMIK“

Zdroj: vlastný, obrázky: produktové fotografie

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre