Xiaomi bude na MWC 2018. Očakávať môžeme novú vlajkovú loď Mi7

Xiaomi_logo
Zdroj: Xiaomi

Je to oficiálne – spoločnosť Xiaomi, ktorú mnohí pomenúvajú „čínsky Apple“ sa zúčastní MWC 2018 – Mobile World Congress v Barcelone, ktorý bude 26. februára a končiť bude 1. marca.

Zdroj: vlastný

To čo spoločnosť ukáže na tomto evente je dnes veľkou neznámou, ale s veľkou pravdepodobnosťou by sme sa mohli dočkať predstavenia smartfónu Xiaomi Mi7. Hoci sa jedná zatiaľ o neoficiálne informácie, Tak aj napriek tomu mnohí očakávajú predstavenie tohto telefónu. Totiž CEO spoločnosti Lei Jun uverejnil správu, že počas čínskeho festivalu bude predstavený nový smartfón (čínsky festival sa koná koncom februára a na prelome marca).

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Mimochodom, takto rok dozadu spoločnosť predstavila smartfón Mi 5 Global.

Aktuálne informácie, ktoré kolujú internetom hovoria o tom, že smartfón by mal prísť na trh s 5,65 displejom s pomerom strán 18:9. Srdcom smarfónu by mal byť procesor Snapdragon 845, ktorému bude sekundovať 6GB RAM. telefón by mal poháňať akumulátor s veľkosťou 3500mAh. Čo sa týka fotoaparátu tak ten by mal disponovať rozlíšením 20MP a snímačom Sony IMX380. Cena smartfónu je odhadovaná na niečo málo pod 350€.

Zdroj: MWC, vlastný

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre