SpravodajstvoXiaomiZariadenia

Obľúbené hodinky Xiaomi Amazfit Bip sa dočkajú svojho nástupcu. Nový model Bip S ponúkne ešte väčšiu výdrž batérie a lepší výkon

Nový, vylepšený model Amazfit Bip S bude predstavený už o dva týždne na výstave CES 2020

Spoločnosť Huami, ktorá už roky vyrába nositeľné zariadenia práve pre čínskeho giganta Xiaomi, plánuje už o dva týždne veľké predstavovanie nových produktov, medzi ktorými majú byť aj nové inteligentné hodinky Amazfit Bip S. Nástupca populárneho modelu Amazfit Bip má ponúknuť ešte lepšiu výdrž batérie a vyšší výkon, pričom treba podotknúť, že už pri prvom modeli sa používatelia mohli spoľahnúť na výdrž viac ako 30 dní.

CES 2020 prinesie opäť veľké novinky

Predstavovanie nových produktov sa bude konať na výstave CES 2020 v americkom Las Vegas. Spoločnosť má údajne v pláne predstaviť hneď niekoľko zaujímavých produktov. Spomenieme určite práve hodinky Amazfit Bip S, ale aj ďalšie kúsky (momentálne nie je známe ich označenie), ako napríklad nové fitness zariadenie úzko späté s teniskami, alebo bezdrôtové slúchadlá so zabudovaným meračom srdcového tepu.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

O hlavnom bode programu konferencie informovala spoločnosť Huami Amazfit priamo na sociálnej sieti Twitter, kde zverejnila aj zopár dôležitých detailov o pripravovaných hodinkách Amazfit Bip S. Podľa reklamného spotu by mali hodinky prísť už s overeným dizajnom, ktorý sme videli aj pri prvom modeli Amazfit Bip. Najväčšie zmeny sa podľa všetkého udejú vo vnútri, keďže spoločnosť označila nový model za ešte výkonnejší a v prvom rade, ešte energeticky úspornejší, čím opäť narastie výdrž batérie.

Pochopiteľne, všetci záujemcovia o nové hodinky Amazfit Bip S čakajú najmä na cenu, ktorú sa však v tomto momente neodvážime tipovať. Všetci fanúšikovia by si však určite priali, aby sa cena nového modelu pohybovala na takej istej úrovni, ako jeho predchodca. Nateraz nám nezostáva nič iné, ako si len počkať do samotného predstavenia, po ktorom vás budeme o novinkách určite informovať.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close