Xiaomi 70MAI kamera do auta je opäť raz dostupná vo skvelej zľave. Doma ju môžete mať už o pár dní!

Xiaomi 70MAI Smart Dash Cam uvodny obrazok_1
Zdroj: produktová fotografia

Ak patríte medzi aktívnych šoférov tak sa určite s nami zhodnete na tom, že cestovanie dokáže byť niekedy celkom veľmi „zaujímavé“. Častokrát šoféri nereagujú ako majú, nedodržiavajú dopravné predpisy a podobne. Nehovoriac o tom, že mnohokrát takéto správanie končí v tom lepšom prípade „len“ škrabancami alebo malými ťukancami. A dokazovania koho to je vinou býva častokrát priam nadľudským výkonom, teda ak nemáte záznam z nehody, ktorý častokrát dokáže odhaliť vinníka bez toho, aby vznikli nejaké pochybnosti.

A práve preto by vám dávame do pozornosti túto Xiaomi 70MAI Smart Dash Cam, ktorú aktuálne kúpite vďaka akciovej ponuje s cenovkou pod 39€ spolu aj s expresným doručením od 2 do 7 pracovných dní od odoslania v e-shope GeekBuying.com. Čerešničkou na torte je, že je dostupná z poľského skladu čo znamená, že sa vyhnete ďalším poplatkom ako je napr. možné CLO či DPH.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Xiaomi 70MAI Smart Dash Cam je kamerou do auta, ktorá je cenovo dostupnou alternatívou voči drahej konkurencií

Táto Xiaomi kamera do auta hoci je drobným zariadením tak v sebe skrýva zaujímavé funkcionality, s cenovkou pod 40€. Kamera ponúka vysoké FULL HD rozlíšenie v kombinácii s pozorovacím uhlom 130 °.

Xiaomi 70MAI Smart Dash Cam kamera do auta pozorovacie uhly
Zdroj: produktová fotografia

Ďalej, sa môže chváliť širkou výbavou ako je napríklad vstavaný mikrofón, možnosť rozšírenia internej pamäte, ktorá je 512MB až do veľkosti 64GB, kompaktnými rozmermi, ktoré vám z výhľadu neuberie veľa či vstavanou batériou o veľkosti 240mAh, ktorá ak by vám nestačila tak v balení nájdete dlhý 3.5 metrový USB kábel, ktorý jednoducho môžete zapojiť do  vstavaného zapaľovača v aute.

Xiaomi 70MAI Smart Dash Cam kamera do auta
Zdroj: produktová fotografia

Zaujímavosťou tejto kamery je aj podpora Wi-Fi pripojenia, ktorá napríklad umožňuje prenos  živého obrazu priamo do telefónu, prostredníctvom ktorého videá ako aj zábery môžete priamo sťahovať. Kamera po bokoch ďalej disponuje ledkou, ktorá vás informuje o tom či práve natáčate video alebo nie.

Xiaomi 70MAI Smart Dash Cam kamera do auta diody
Zdroj: produktová fotografia

Ak vás kamera zaujala tak určite vám odporúčame využiť túto akciovú ponuku, zľava je totiž časovo obmedzená  a je aktívna len niekoľko následujúcich dní. Výsledna cena tak bude menej ako 39€.

Xiaomi 70 MAI Master kamera do auta
Zdroj: vlastný

Xiaomi 70 Mai

Pozn. redakcie: cena kamery je platná ku dňu publikovania článku

Zdroj: vlastný, TS

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre