CEO Xiaomi Redmi: „O dizajne novej vlajkovej lodi rozhodnú používatelia. Ktorý chcete?“

Xiaomi Redmi Pro
Zdroj: vlastný

Posledné dni o novej, ešte nepredstavenej, vlajkovej lodi z kuchyne spoločnosti Redmi, ktorá patrí pod krídla spoločnosti Xiaomi popísalo toho veľa.

Napríklad, len pred niekoľkými dňami Lu Weibing povedal: „…môžete upustiť od vašich predstáv…“, čím dal jasne najavo, že oficiálne predstavenie zariadenia je na spadnutie.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Okrem vyššie spomínaného náznaku blížiaceho sa termínu predstavenia telefónu sme mohli byť svedkami úniku viacerých renderov telefónu, ktorým bo pridávaný prívlastok „finálny“. Prvý render, ktorý sa objavil disponoval vyskakovacou selfie kamerou, a druhý kamerou umiestnenou v displeji zariadenia. Mnohým hneď bolo jasné, že jeden zo spomínaných renderov je podvrh. Vyzerá to však tak, že spoločnosť Redmi skutočne pracuje na oboch variantoch zariadenia.

CEO Redmi sa pýta používateľov čo chcú

CEO spoločnosti Redmi, Lu Weibing, prostredníctvom sociálnej sieti Weibo uverejnil status, v ktorom sa pýta používateľov, ktorú variantu z vyššie menových (renderov) zariadení uprednostňujú.

CEO Redmi sa pyta ktory dizajn chcu pouzivatelia
Zdroj: Screenshot

Ktorý by ste si vybrali Vy?

Vyzerá to tak, že „najdostupnejšia“ vlajková loď z kuchyne Redmi je na spadnutie. Pevne veríme, že predstavená bude už čoskoro.  

Zdroj: vlastný via Weibo

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre