Windows Story Remix vám pomôže robiť úžasné videá s 3D efektmi

Zdroj: YouTube

Microsoft na konferencii Build 2017 oznámil už viacero noviniek o ktorých sme informovali v uplynulých dňoch. Jednou z nich je aj aplikácia zameraná na kreativitu s názvom Windows Story Remix. Je integrovaná s programom Groove Music a Remix 3D a pomáha používateľom Windowsu vytvoriť príbehy zo svojich fotografií a videí. Windows Story Remix bude k dispozícii s aktualizáciou Windows 10 Creators Update už na jeseň.

Jednoduché ovládanie na pár klikov

Ovládanie Story Remix vôbec nie je náročné. Aplikácia vám automaticky vytvorí príbehy zložený z rôznych obrázkov napr. jedla alebo udalostí. Jednou z najlepších aspektov v Story Remix je možnosť spolupráce. Tiež dokáže automaticky vytvoriť video reel s najlepšími momentmi, azdieľanými od všetkých členov skupiny.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Strih, filtre a hudbu môžete tiež zmeniť automaticky pomocou jedného kliknutia. Súčasťou editora storyboardu je jednoduché pripojenie a manuálne prispôsobenie automaticky generovaného videa pridaním alebo odstránením klipov, zmenou filtrov a podobne. Keď máte príbeh hotový, môžete ľahko pridať hudbu získanú z Groove Music. 3D objekty vložíte tiež pomocou 3D Remix, s ktorým si video môžete osviežiť pomocou vtipných 3D efektov do každej scény.

Keďže ide o kreatívnu aplikáciu, je už na vás, ako sa s vlastným príbehom vyhráte. Na konferencii išlo o celkom peknú prezentáciu pre jednoduché vytváranie multimediálnych projektov.

Zdroj: windowscentral.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre