TIP REDAKCIE | Výpredaj chytrých zariadení pokračuje aj naďalej

GearBest.com opätovne spustil výpredaj chytrých zariadení, v rámci ktorých nájdete smartfóny , tablety, Mini PC zariadenia, ale aj roboty.

Xiaomi Mi5 pod 250€ je najlepšou voľbou pri pohľade na cenu a výkon na trhu

Medzi tie najzaujímavejšie zariadenia patrí jednoznačne smartfón Xiaomi Mi5, ktorý predstavuje to najvýkonnejšie čo môžete v týchto dňoch zohnať na trhu. Smartfón totiž prichádza so špecifikáciami vlajkového zariadenia v podobe 5.15“ displeja s FULL HD rozlíšením (428PPI) so svietivosťou až 600 Nit a ochranným sklíčkom Gorilla Glass 4, pod ktorým tkvie procesor 64-bitový Snapdragon 820 pracujúci na takte 1.8GHz, ktorému sekunduje grafický chip Adreno 530, 3GB operačnej pamäte RAM a 32GB úložného priestoru. Na zadnej strane nájdete šošovku z dielne Sony – IMX298 s rozlíšením 16MP (4-axis OIS kamera) s podporou technológie PDAF a DTI. S touto kamerou dokážete zachytiť bezproblémovo videá v 4K kvalite, podporuje technológiu ako Touch Focus, Anti Shake, Face Detection a ďalšie. Priepustnosť svetla je f/2.0. Na prednej strane zase nájdete kameru s rozlíšením 4.0MP.  V základnej výbave nechýba ani USB Port Type – C, ktorý sa stará o rýchly prenos dát ako aj bleskurýchle nabíjanie zariadenia (za 85 minút nabijete zariadenie z 0% na 100%). Zariadenie ďalej prichádza aj s podporou dvoch SIM kariet súčasne, podporou Bluetooth vo verzii 4.2, 3G a 4G sietí. V zariadení ďalej nechýba ani výbava v podobe akcelerometera, gyroskopu, magnetometear, kompasu, barometera, GPS, AGPS, GLONASS  či  NFC. Batéria dosiahla kapacitu 3.000mAh. Mimochodom, zariadenie prichádza aj so skenerom odtlačkov prstov a s kovovým rámčekom, ktorý pridáva pocit luxusu.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Cena tohto zariadenia pritom je necelých 250€, čo pri porovnaní s konkurenciou robí z neho jedno z najlepších a najvýkonnejších zariadení pri pohľade na cenu a výkon. Mi5 prichádza s Androidom vo verzii 6.0 a s nadstavbou MIUI7.

nakupujem-button_1

Xiaomi Mi Band 2 – dostupný fitness náramok aj pre Windows

V akciovej ponuke e-shopu ďalej naďalej nájdete aj najpopulárnejší fitness náramok na svete – Xiaomi Mi Band 2, ktorý je kompatibilný aj s Windows Phone zariadeniami. Recenziu tohto drobca si môžete prečítať na tomto odkaze.

xioami-mi-band-2

Mimochodom, cena Mi Band 2-ky je niečo málo nad 23€.

nakupujem-button_1

Šikovný a prenosný LCD projektor, ktorý schováte do vrecka a nesklame vás na výletoch

Posledným našim tipom z akciovej ponuke je LCD Projector za smiešnych 33€, ktorý dokáže premietať videá v rozlíšení od 320×240 bodov až do FULL HD kvality, teda 1920 x 1080 bodov so svietivosťou až do 600 lumenov. Zariadenie je možné prepojiť či už so smartfónom, tabletom, PC alebo iným externým zariadením s konektormi ako sú AV/ CVBS/ HDMI/ USB (v prípade iného slotu je potrebné mať redukciu s HDMI konektorom). Mimochodom LED lampa dosahuje životnosť neuveriteľných 300000 hodín, teda o jej výmenu sa báť určite nebudete musieť.

Pozriete si večerný film, videá či fotografie z dovolenky na plátne?

nakupujem-button_1

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre