Windows 10 dostáva ďalšiu kumulatívnu aktualizáciu

Windows 10 aktualizacia_1
Zdroj: vlastný

Po týždni tu máme ďalšiu aktualizáciu pre Windows 10. Spoločnosť Microsoft vypustila kumulatívnu aktualizáciu KB4034674 pre všetkých používateľov operačného systému Windows 10 Creators Update. Keďže sa jedná o ďalšiu kumulatívnu aktualizáciu, neprináša nové funkcie a prevratné novinky, ale tak ako jeho predchodcovia iba upravuje a odstraňuje chyby z predošlých verzií. Aktualizácia je dostupná už teraz a nový build má označenie 15063.540.

Nová kumulatívna aktualizácia prináša potrebné bezpečnostné opravy v prehliadači Microsoft Edge, v jadre, v prehliadači Internet Explorer a v Windows Subsystem pre Linux. Spolu s týmito opravami chýb prináša aj veľký počet opráv, ktoré sú zamerané hlavne na edíciu Enterprise.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Pokiaľ vo vašom zariadení používate český jazyk, Microsoft upozorňuje na chybu, ktorá touto aktualizáciou odstránená nebola a pracuje na jej odstránení. Jedná sa o chybu, kedy pri českom jazyku a niektorých arabských jazykoch sa jazyk sám od seba zmení na anglický keď ste v prehliadači Microsoft Edge alebo v niektorých iných aplikáciách.

Nová aktualizácia je dostupná pre všetky zariadenia s Windows 10 Creators Update. To znamená, že je dostupná aj pre Windows 10 Mobile, no aktualizácia pre mobilný systém neprináša žiadne výrazné zmeny.

Ešte nemáte nainštalovanú aktualizáciu Creators Update? Nevadí, aj pre používateľov s Anniversary Update verziou systému si Microsoft pripravil novšiu verziu, ktorá taktiež prináša opravy množstva chýb. Nový build nesie označenie 14393.1593 a na stiahnutie je dostupný priamo z tejto stránky.

Najnovšia aktualizácia by sa na Vašom zariadení mala nainštalovať automaticky. Pokiaľ ale nechcete čakať, choďte priamo do Nastavení, Aktualizácia a zabezpečenie a dajte vyhľadať najnovšie aktualizácie.

Zdroj: neowin.net

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre